Novinka
22.09.2017, cena: 2.950,- Kč

Adventní zájezd po stopách legendární koledy Tichá noc do Oberndorfu a do Salzburgu a Bratislavy 1. 12. - 3. 12. 2017

Štítky: Advent 2017 Rakousko Slovensko

Adventní zájezd po stopách legendární koledy Tichá noc do Oberndorfu a do Salzburgu a Bratislavy 1. 12. - 3. 12. 2017
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte dárek: adventní čokoládový kalendář

Využijte této skvělé nabídky „3 v 1“ za super cenu! Během tohoto zájezdu navštívíte Rakousko a Slovensko se třemi zajímavými městy. Čeká vás nezapomenutelná předvánoční atmosféra v Oberndorfu - v městečku, kde vznikla světoznámá koleda Tichá noc, navštívíte adventní trhy s vůní svařeného vína a skořice v Salzburgu a projdete se kouzelným starým městem v Bratislavě!

Cena: 2.950,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, přistavení autobusu v Brně, lehká snídaně v Rakousku, 1x ubytování v 3* hotelu v Bratislavě se snídaní, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: vstupy, cestovní pojištění (zajišťuje si každý individuálně)

Program zájezdu:

1. den (pátek): Předpokládaný odjezd z Brna ve 21:00.

2. den (sobota): Lehká snídaně, návštěva Oberndorfu – budeme putovat po stopách koledy Tichá noc, která poprvé zazněla na Vánoce roku 1818 v kostelíku v rakouském Oberndorfu. Zazpívali ji duchovní Joseph Mohr a učitel a varhaník Franz Xaver Gruber, autoři textu a hudby. Stille-Nacht-Kapelle (Kaple Tiché noci) v Oberndorfu je dodnes obrovskou turistickou atrakcí, kam ročně přicházejí tisíce turistů, aby navštívili „kolébku“ slavné koledy. Poté budeme pokračovat do Salzburgu. Navštívit Salzburg v předvánoční době je silný zážitek. Toto město vás jistě nadchne a jeho útulnou atmosféru si zamilujete ... Zavedeme vás do cukrárny, kde si budete moci koupit oblíbenou čokoládovou pochoutku, pravé Mozartovy koule. Rovněž budete mít možnost navštívit adventní trhy a projít se po nádherně vyzdobené ulici Getreidegass. Osobní volno. Přejezd do Bratislavy, ubytování.

3. den (neděle): Navštívíte adventní Bratislavu – dóm sv. Martina (včetně mše sv.), procházka kouzelným starým městem, most SNP přes Dunaj, možnost návštěvy vyhlídky s luxusní restaurací, Bratislavský hrad, adventní trhy, osobní volno. Návrat do Brna s předpokládaným příjezdem v podvečerních hodinách.

Upozornění: Prosíme všechny zájemce, aby nenechávali přihlášení na poslední chvíli a hlásili se co nejdříve z důvodu potvrzení ubytovací kapacity!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS