Slevová akce! Poslední místa!
21.01.2018 – 11.02.2018, cena: 148.930,- Kč (mínus slevy)

Atraktivní zájezd do Austrálie a na Nový Zéland s vynikajícím průvodcem 21. 1. - 11. 2. 2018

Štítky: Austrálie Nový Zéland

Super novinka
Atraktivní zájezd do Austrálie a na Nový Zéland s vynikajícím průvodcem 21. 1. - 11. 2. 2018
 

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA, NEVÁHEJTE!

Využijte navíc slevy 2.700,- Kč/osoba za včasné objednání a mimořádné slevy naší CA 1000,- Kč/osoba platné do 30. 11. 2017!

Splňte si svůj cestovatelský sen a vydejte se k protinožcům do Austrálie a na Nový Zéland! Tento zájezd je skutečně cestovatelkou lahůdkou. Vaše nevšední zážitky během 22 denního atraktivního zájezdu navíc umocní jeden z nejzkušenějších průvodců - Dr. Ján Majerník!

Cena: 148.930,- Kč (mínus slevy)

Austrálie

V ceně je zahrnuto: mezinárodní a vnitrostátní přelety, komplexní cestovní pojištění, 9x ubytování v Austrálii se snídaní (Melbourne: Ibis Styles The Victoria Hotel 3* - není možná manželská postel a v ceně není zahrnut časný check-in, ale až od 14:00 hod., Cairns: moderní apartmány Cairns Queenslander Apartments-hibiscus suite 3*, Sydney: Ibis Budget Sydney East 2*. Konečný výběr hotelů se může měnit. v Sydney buď 2* hotel v centru nebo 3-4* hotel mimo centrum. Služby plně licencovaného česky mluvícího průvodce během programu v Austrálii, kompletní doprava, transfery a trajekty během programu, 7x obědové dvouchodové menu včetně 1 nápoje, 1x tropický bufet na lodi během plavby na Útes, 1x pravé australské grilování, originální aktivity: vyhlídka z Eureka Tower, jízda historickou tramvají, vstupné do přírodního parku Hartley's Crocodile Adventures, jednosměrná jízda lanovkou Skyrail nad deštným pralesem, celodenní plavba na Útes se šnorchlováním a obědem, jedinečná procházka s domorodým průvodcem v roklině Mossman, plavba trajektem v Sydney kolem Opery, jízda nejstrmější lanovkou na světě do rokle Jamison v Modrých horách (UNESCO), potřebné vstupy do všech národních parků během programu, turistická víza do Austrálie (pouze pro držitele SK a CZ pasů)

V ceně není zahrnuto: využívání pokoje mimo standardní časy (check-in od 14:00, check-out do 10:00), ostatní stravování, další fakultativní aktivity: jedná se o všechny ostatní aktivity, které nejsou explicitně uvedeny v nabídce v části "Cena obsahuje", jedná se obvykle o aktivity z rozhodnutí klienta (např. v případě dobrého počasí, vyhlídkové lety, individuální transfery, taxi apod.), oběd 26. 1. v Kuranda

Nový Zéland

V ceně je zahrnuto: 9x ubytování se snídaní v 3-3,5* hotelech, služby plně licencovaného česky mluvícího průvodce během programu, duchovní doprovod, transfery během programu.

V ceně není zahrnuto: plavba po Milford Sound 75 NZD/osoba, Queenstown - jetboat po řece Skippers 145 NZD/osoba, Rotorua - návštěva Te Puia 52 NZD/osoba, Rotorua - maorské kulturní představení 116 NZD/osoba, Auckland - návštěva Sky Tower 29 NZD/osoba, vrtulník nad ledovcem a Jižními Alpami od 320 NZD/osoba.

Bakšišné: Austrálie + Nový Zéland 100,- EUR/osoba (platí se na místě)

Prohlídkový program:

1. den: Odlet z Evropy do Austrálie.

2. den: Přílet do Dubaje a odlet do Melbourne.

3. den: Ranní přílet do Melbourne v Austrálii. Po příletu setkání na letišti s průvodcem, následně přesun z letiště do centra Melbourne. (Check-in v hotelu je možný až od 14:00) Prohlídka centra  Melbourne a okolí, relax. Jízda historickou tramvají, návštěva tenisového komplexu Australian Open (zvenku), procházka v Čínské čtvrti Chinatown a podél řeky Yarra s moderním náměstím Federace, možná večerní vyhlídka z moderní věže Eureka 360°. Pozn.: Náš zahraniční partner zajišťuje vstupenky na Australian Open 2018. Poradí s výběrem vhodných vstupenek, zajistí pohodlná místa a program upraví tak, abyste nepřišli o žádný program s průvodcem.

4. den: Jízda po jedné z nejkrásnějších scénických cest světa - slavná Velká oceánská cesta Great Ocean Road. Nachází se na západním pobřeží Austrálie ve státě Victoria. Prochází podél krásných pláží s přímořskými středisky, útesů, buše a deštného lesa. U cesty se nacházejí bizarní skalní útvary "Dvanáct apoštolů", "London Bridge" a další. Příjemné pobřežní město Port Campbell. Fakultativní vyhlídkový let nad jedinečným pobřežím.

5. den: Ranní check-out z hotelu, transfer na letiště a let do Cairns. Po příletu do tropické oblasti Harley's Crocodile Adventures. Jedinečný rezervoár života nám umožní místní zkušený průvodce, se kterým se vydáme na prohlídku umělého jezera, které obývají desítky obrovských krokodýlů. Uvidíte tato jedinečná stvoření v jejich přirozeném prostředí. Při návštěvě tohoto jedinečného přírodního parku se také setkáte se vzácnými kazuáry, červenými klokany, koaly a tropickými papoušci. Později odpoledne přejezd do centra Cairns. Projděte večerní esplanádou, nakupy na nočním trhu Night Market.

6. den: Ranní transfer do historického městečka Kuranda. K cestě využijete nejdelší lanovku na světě (7,5 km) nad korunami stromů tvořícími džungli. V Kuranda možnost nákupů na místních vyhlášených trzích s místní produkcí, návštěva rezervace s více než 1500 druhy tropických motýlů a ochutnávka nejlepších německých specialit v Queenslandu. Po obědě návrat autobusem do Cairns. 26. ledna Australané oslavují nejdůležitější australský státní svátek Australia Day. Připomínají si vylodění první flotily kapitána Arthura Philipa v roce 1788 v zálivu dnešního města Sydney. Při této příležitosti bude v centru Cairns bohatý program (koncerty, pikniky, otevřená sportoviště, grilování, koupání v centru Cairns, sportovní lekce apod.), který budete mít příležitost absolvovat spolu s vaším průvodcem a zažít tak pravou australskou kulturu.

7. den: Celodenní výlet lodí k neporušeným částem největšího korálového útesu na světě Velkého bariérového útesu (UNESCO), na místa, která patří mezi TOP 10 potápěčských destinací na světě. Podmořský život v této oblasti je velmi bohatý. Díky tomu šnorchlování nabízí jedinečnou nádhernou scenérii, kdy se doslova necháte pohltit pestrobarevnou krásou korálů a podmořského života. Uvidíte želvy a velké útesové ryby. Večer zažijete místní specialitu - pravé australské grilování. V tropickém parku v centru Cairns pro Vás průvodce připraví oblíbený piknik, spojený s grilováním. K dispozici bude lahodný výběr čerstvého masa, steaků z klokana, grilované zeleniny a jemně pikantních párků.

8. den: Nádherný celodenní výlet z Cairns. Dopoledne program v roklině Mossman Gorge - procházka po pralese s domorodcem, koupání. Odpoledne strávíte v nejstarším pralese na světě Daintree NP. Projdete se hustým porostem, ochutnáte vynikající pralesní zmrzlinu a navštívíte místní čajovou plantáž. Den ukončíte na úchvatném mysu Cape Tribulation s kokosovými háji, pralesními potůčky a nádhernými plážemi.

9. den: Ranní check-out, transfer na letiště v Cairns. Přelet do Sydney. Po příletu transfer do centra Sydney, prohlídka. Úchvatné scenérie Opery a Přístavního mostu, spolu s botanickou zahradou, množstvím papoušků. Návštěva starobylé čtvrti The Rocks s množstvím tradičních australských barů, okouzlující výhled na Operu a Přístavní most, vynikající restaurace a vinné bary. Následná plavba lodí v přístavu.

10. den: Celodenní program v Sydney. Moderní přístav Darling Harbour, luxusní rezidenční čtvrť Double Bay a Rose Bay, skalnaté útesy Watsons Bay, procházka podél Tichém oceánu, koupání na pláži Bondi. Prohlídka čtvrti Paddington s tradiční viktoriánskou architekturou, nákupy suvenýrů v Chinatown i v luxusní Queen Victoria Building a mnohé jiné zajímavosti. Náš zahraniční partner doporučuje vychutnat si vynikající čerstvé plody moře na rybím trhu Fishmarket v zátoce Darling Harbour. Celodenní program v okolí Sydney můžete zakončit procházkou nebo večeří v některé z vyhlášených restaurací v Darling Harbour s výhledem na zátoku.

11. den: Celodenní výlet do pohoří Blue Mountains (UNESCO), vzdáleného asi 100 km západně od Sydney. Nejstrmější železnicí na světě se přesunute do údolní části pralesa. Projdete skalním masivemTři sestry a nevynecháte ani výlet k úchvatným vodopádům. Večerní návrat do Sydney, zastávka v Sydney Olympic Park.

12. den: Ranní transfer na letiště, odlet do Christchurch na Novém Zélandu. Po příletu se přesunete postupně se obnovujícím centrem města (po zemětřesení v roce 2011), prohlédnete si Art Centrum - bývalou univerzitu a botanickou zahradu. Uvidíte ruiny bývalé katedrály, o které stále není rozhodnuto jaký bude její další osud. Ubytování v Christchurchu nebo ideálně přejezd na Geraldine/Fairlie.

13. den: Návštěva národního parku Mt Cook, přes průsmyk Lewis Pass a sady v okolí Cromwell. Budete se přesouvat náhorní planinou McKenzie Country, kolem blankytného jezera Tekapo a tyrkysového jezera Pukaki. Vycházka v blízkosti nejvyšší hory Nového Zélandu - třítisícový Mt Cook. Krásné horské scenérie. Fakultativní možnost letu helikoptérou přes Jižní Alpy. Losí farma s možností ochutnávky čerstvých produktů. Přes průsmyk Lindiss Pass do regionu Otago.

14. den: Volný program v Queenstown na břehu jezera Wakatipu. Možnost vycházky do botanické zahrady, množství obchodů, restaurací, kaváren, pěší turistika. Fakultativně jetboat po řece Shotover - vydáte se přímo do centra zlatokopů - legendární kaňon Skippers. Průvodci budou potomky původních zlatokopů, jediní stálí obyvatelé kaňonu. Nebo fakultativní výlet parníkem Earnslaw na farmu Walter Peak Station, popřípadě lanovkou Skyline Gondola na vyhlídku Bobs Peak. Budete mít panoramatický výhled na město, jezero a okolní hory. Ubytování v Te Anau.

15. den: Fiordland (UNESCO - Te Wahipounamu) - největší a zároveň nejatraktivnější novozélandský národní park. Silnice Milford je lemována lesními a horskými štíty. Krátké procházky; horský papoušek kea. Fakultativní plavba na fjordu Milford Sound. Fakultativní let vrtulníků nad fjordem, okolní ledovce a vodopády. Ubytování v Te Anau.

16. den: Po serpentinách vystoupáte do nejvýše položeného novozélandského sedla Crown Range, dále zlatokopeckým údolím Cardrona, podél jezer Wanaka a Hawea, národním parkem Mt Aspiring do průsmyku Haast Pass. Zastavíte se u vodopádů a přesunete se na divoké západní pobřeží. Projdete se pralesem jako vystřiženým z Cesty do pravěku. Ledovec Fox v národním parku Westland. Ubytování Fox Glacier/Franz Jozef.

17. den: Ráno fakultativně možnost letu vrtulníkem nad ledovcem. Návštěva nádherného městečka Hokitika s uměleckými dílnami, kde zpracovávají zdejší nefrit (nazývaný také jade nebo pounamu), výborná příležitost zakoupit místní suvenýr z cesty. Národní park Paparoa - Palacinkové skály v Punakaiki. Kolonie lvounů u Cape Foulwind. Ubytování Westport/Murchison.

18. den: Přejezd přes národní park Nelson Lakes, zastávka u jezera Rotoiti, možnost krmení úhořů. Pokračování do vinařské oblasti Marlborough, zastávka ve vinici. Odpoledne se v Picton nalodíte na trajekt a přesunete se na Severní ostrov do hlavního města Nového Zélandu Wellington. Město bylo založeno anglickými osadníky v roce 1840. Je to nejjižnější město na světě. V podveče osobní volno, ubytování v Wellingtonu.

19. den: Z Wellingtonu se vydáte přes Kapiti Coast do vnitrozemí, vystoupáte na náhorní planinu Central Plateau. Návštěva Národního parku Tongariro, krátká procházka pod sopkou, kde se natáčel Pán prstenů, fakultativní možnost letu vyhlídkovým letadlem. Ubytování v Turangi.

20. den: Přejezd kolem největšího jezera Taupo, vodopádů Huka Falls. Rotorua - město geotermální energie a maurské kultury. Fakultativní návštěvy Te Puia s gejzíry a maurským skanzenem; uvidíte bývalé lázně se zahradami. Večer fakultativní možnost návštěvy maurského představení. Ubytování v Rotorua.

21. den: Přejezd podél východního pobřeží, kde uvidíte největší stromy kauri. Pokračujte přes zlatokopecké město Waihi, podle časových možností zastávka u pláže. Odpoledne prohlídka centra největšího novozélandského města Auckland (fakultativní návštěva Sky Tower), večerní odlet.

22. den: Přílet do Dubaje a odlet do Vídně. Přílet do Vídně ve 12:25.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS