Vyprodáno
31.12.2018

Atraktivní zájezd do Vietnamu a Kambodži s vynikajícím průvodcem 20. 2. - 8. 3. 2018

Štítky: Kambodža Vietnam

Atraktivní zájezd do Vietnamu a Kambodži s vynikajícím průvodcem 20. 2. - 8. 3. 2018
 

Využijte navíc slevy 1.370,- Kč/osoba za včasné objednání a mimořádné slevy naší CA 700,- Kč/osoba platné do 30. 11. 2017!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva.

Jednou ze skvělých zájezdových novinek roku 2018 je životní cesta do Vietnamu s návštěvou Kambodži. Na tomto atraktivním zájezdu vás doprovodí jeden z nejzkušenějších průvodců - dr. Ján Majerník, který vás osloví svými mimořádnými vědomostmi!

Cena: 66.120,- Kč*


Program zájezdu:

Den 1: (odlet do Ha Noi)

Odlet z Vídně přes Dubaj do Ha Noi.

Den 2: (přílet do Ha Noi)

Přílet do Ha Noi, kde Vás bude čekat místní průvodce, následně transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: (Ha Noi)

Po snídani prohlídka etnologického muzea, které patří mezi nejkrásnější a největší v Ha Noi, pokračujete návštěvou Chrámu Literatury, který se stal první vietnamskou univerzitou a byl postaven v 11. století, byl zasvěcen mudrci Konfusiovi. Pokračujete prohlídkou Tran Quoc Pagoda - nejstarší buddhistický chrám, Hoan Kiem - jezero navráceného meče a NgocSon chrámu. Budete mít speciální možnost vidět večerní vystoupení loutek na vodě. Ubytování v Hanoi.

Den 4: (Ha Long - Ha Long)

Po snídani vás čeká tříhodinová jízda přes deltu Červené řeky, podél které se lemují zelená rýžová pole až do města Ha Long. Kolem oběda příjezd do mezinárodního přístavu Hon Gai, welcome drink a odchod do Bai Tu Long bay. Oběd během plavby. Objevíte ukrytou jeskyni Thien Canh Son, zrelaxujete se na bílých písčitých plážích ostrova Hon Co, návrat na loď a pokračujete v plavbě, kotvit budete na ubytování v oblasti Cong Do, ochutnáte chutnou večeři, relax, čerstvý vzduch a nocleh na palubě lodi, pokoje s postelemi, každá s vlastním sociálním zařízením.

Den 5: (Ha Long - Ha Noi - Hue)

Východ slunce, lehké občerstvení, přesun na veslařskou loďku a návštěva rybářské obce Vung Vieng. Veslaři jsou místní obyvatelé v tradičních kostýmech. Budete mít jedinečnou možnost vidět každodenní život rybářů obklopených okouzlující přírodou. Pozdní snídaně/dřívější oběd, transfer na letiště Noi Bai a přelet do Hue, po příletu transfer do hotelu, ubytování.

Den 6: (Hue)

Po snídani se přesunete k řece Perfume a navštívíte památky patřící do světového kulturního dědictví Thien Mu Pagoda a The Imperial Citidel. Pokračujete návštěvou královské hrobky krále Tu Duc, Hai Dinh. Zbytek času budete mít na prohlídku města. Oběd v místní restauraci, ubytování v Hue.

Den 7: (Hue - Da Nang - Hoi An)

Po snídani budete mít možnost si prohlédnout sochu Hindu v muzeu Cham ještě předtím než se přesunete do Hoi An. Následuje transfer do Danang (výhledy z vrcholu Hai Van Pass jsou excelentní, odtud budete moci vidět pláž Lang Co). Oběd v místní restauraci. Pokračujete návštěvou město Hoi An, kde můžete obdivovat Tan Ky House, most - Covered, Phuc Kien Assembly Hall. Ubytování v Hoi An.

Den 8: (Hoi An - Da Nang - Siem Reap)

Po snídani volný čas v Hoi An, transfer na letiště, odlet do Siem Reap, check-in na hotelu, ubytování.

Den 9: (Siem Reap)

Po snídani navštívíte kláštery: Lo Lei, Preah Ko, Ba Kong, pokračujete návštěvou známého kláštera: Angkor Wat. Angkor Wat znamená v překladu městský chrám a je jediným a největším náboženským centrem Kambodže. Legenda hovoří o božském původu chrámu, který postavil někdy v pátém století po Kristu architekt Pisnouka. Toho prý pověřil bůh Indra, aby v Kambodži vybudoval i další božské chrámy. Od roku 1992 patří k světovému dědictví, známý pro svou krásu a nádheru. Následuje večeře s tradičním tanečním programem v místní restauraci, ubytování v hotelu.

Den 10: (Siem Reap)

Po snídani navštívíte Angkor Thom starověké hlavní město, projdete přes Jižní Bránu s obrovskými sochami a pokračujete do kláštera Bayon Temple, kde se nachází 54 věží, ozdobené jsou přes 200 usměvavými tvářemi Aolokitesvara, pokračujete návštěvou chrámu Phimeanakas, Královských hradeb, Slonové terasy a terasy Leper King. Odpoledne navštívíte chrámy: Kravan, Srah Srang, Banteay Kdei a Ta Keo. Přesun na ubytování.

Den 11: (Siem Reap - Ho Chi Minh)

Po snídani navštívíte "plovoucí vesničku" Chong Khneas, která je situována 10 km jižně od Siem Reap. Kromě exkurze této netypické vesnice uvidíte i tradiční dřevěný člun na jezeře Tonle Sap. Jezero nazývané také "Great Lake" je významné jezero Kambodže a zároveň nejdelší jezero Asie. Oběd v místní restauraci. Po obědě volný čas na nákupy a transfer do Siem Reap, na letiště do Ho Chi Minh, po příletu ubytování.

Den 12: (Ho Chi Minh)

Po snídani navštívíte památky v Saigon: Historické Muzeum, konferenční halu Thong Nhat (kdysi nazývaný také jako Palác Nezávislosti), pokračujete návštěvou tržnice - Ben Thanh. Následuje návštěva městského úřadu, divadla Grand, Notre Dame katedrály a pošty. Večeře na řece Saigon s tradiční show.

Den 13: Ho Chi Minh - Cu Chi Tunnel)

Ráno transfer do Cu Chi tunelů, místo, které svou strategickou polohou plnilo důležitou funkci během války s Amerikou. Vietcong, řetězec dlouhý 200 km obsahuje množství tunelů, kde se nacházela pošta, nemocnice, úkryty a továrny na výrobu zbraní. Celý komplex byl vykopán ručně jen s pomocí drobného náčiní, bez použití cementu. Přesný způsob stavby nebyl dosud vysvětlen. Následuje oběd v místní restauraci. Návrat, volný čas, nákupy v Ho Chi Minh.

Den 14: (Ho Chi Minh - My Tho - Can Tho Can Tho)

Po snídani se přesunete dvouhodinovou jízdou do My Tho, město se 170 000 obyvateli v deltě Mekong. Zajímavé je pro obrovská rýžová pole a rozsáhlé ovocné sady. Plavba po řece Mekong, oběd, přesun do Can Tho na ubytování.

Den 15: (Can Tho - Cai Rang Market - Ho Chi Minh)

Brzy ráno následuje přesun lodí po řece Mekong k tržnici Cai Rang, kde množství prodavačů nabízí a prodává své produkty vyprodukované na farmách. Budete mít možnost ochutnat místní ovoce a zeleninu. Oběd v restauraci, přesun do Ho Chi Minh, ubytování.

Den 16: (Ho Chi Minh - odlet)

Po snídani návštěva trhu, kde se blíže seznámíte s místními řemesly a dílnou Lacquerware v Ho Chi Minh. Transfer na letiště, odlet do Evropy.

Den 17:

Přílet do Vídně.

Navrhované hotely nebo podobné:

 • Hue: Duy Tan Hotel (www.duytanhotel.com.vn)
 • Hoi An: Van Loi Hotel (www.vanloihotelhoian.com)
 • Hanoi: Adamas hanoi hotel (www.adamashanoihotel.com)
 • Can Tho: Fortuneland hotel 4* (www.fortunelandhotel.com)
 • Ha Long: Deluxe Bai Tho Junk (www.victoryhalong.com/vn)
 • Ho Chi Minh: Queen Ann Hotel (www.queenannhotelvn.com)
 • Siem Riepe: Frangipani Villa Hotel (http://www.frangipanihotelangkor.com/Frangipani-Villa-Hotel2/Overview.html)

* V ceně je zahrnuto:

 • Anglicky mluvící průvodce
 • Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní formou bufetu, ubytování ve 3* hotelech
 • 7x oběd, 3x večeře
 • transfery
 • vstupy
 • Jízdy lodí po řekách v Ha Long & Perfume a mekonia Delta
 • Výlet loďkou do Tonle Sap Lake
 • Pobytová taxa
 • Voda
 • Mezinárodní letenka Vídeň - Hanoi, Ho Chi Minh - Vídeň
 • Mezinárodní letištní taxy a servisní poplatky
 • Cestovní pojištění
 • Víza + zvací dopis
 • Přelety v rámci programu s letištními poplatky / Hanoi - Hue, Da Nang - Siem Reap, Siem Riepe - Sai Gon; ceny za letenky se mohou kdykoli změnit bez předchozích upozornění.

V ceně není zahrnuto:

 • Vícevstupové víza do Vietnamu 50,- USD + víza do Kambodže 30,- USD - klienti uhradí přímo na letišti
 • Jídlo, které není uvedeno v programu
 • Ostatní osobní výdaje
 • Bakšišné 100, - USD

Ceny můžeme garantovat pouze při včasném objednání zájezdu.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS