05.12.2017 – 15.12.2017, cena: 67.570,- Kč

Atraktivní zájezd na Kubu s vynikajícím průvodcem 5. 12. - 15. 12. 2017

Štítky: Kuba

Super novinka
Atraktivní zájezd na Kubu s vynikajícím průvodcem 5. 12. - 15. 12. 2017
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 500,- Kč/osoba!

Připravili jsme pro vás další cestovatelskou lahůdku - velký okruh Kubou! Vyrazte poznávat dechberoucí krásy této exotické destinace s erudovaným průvodcem Dr. Jánem Majerníkem!

Cena: 67.570,- Kč

V ceně je zahrnuto: mezinárodní letenka Vídeň - Havana - Vídeň, transfer z Bratislavy na letiště a zpět, 7x hotelové ubytování s plnou penzí a 2x ve Varaderu all inclusive, doprava během programu, průvodce a místní anglicky mluvící průvodce, všechny vstupy během programu, letištní poplatky, vnitrostátní letenka Havana - Santiago de Cuba, komplexní cestovní pojištění, víza

V ceně není zahrnuto: služby, které nejsou uvedeny v programu, extra služby jako telefonování nebo prádelna, odletová taxa z Havany 25,- CUC - platí se na místě

Průvodce: Mons. Dr. Ján Majerník

Program zájezdu:

1. den: Odlet do Havany s příletem v ten samý den, setkání s průvodcem. Po cestě do Viñales krátká zastávka v Las Barrigonas s tabákovými plantážemi a farmářskými domy, pokračování na ubytování. Viñales je obklopeno tzv. mogoty, které jsou nejvýraznějším charakteristickým krajinným prvkem celé oblasti. Zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO.

2. den: Po snídani návštěva Mural dela Prehistoria - pomalovaná skála, kterou nechal Fidel Castro pomalovat v šedesátých letech. Malby představují prehistorické výjevy. Indian Cave (Jeskyně Indiána), v prostorách jeskyně se v minulosti skrývali před španělskými kolonizátory obyvatelé kmene Guanhatabey. Byly objeveny v roce 1920. Oběd v Palenque de los Cimarrones. Po cestě do Havany návštěva továrny na výrobu doutníků Francisco Donatien v Pinar del Rio City. Příjezd do hotelu a ubytování.

3. den: Po snídani odjezd na letiště v Havaně a přelet do města Santitago de Cuba, druhého nejdůležitějšího města hned po Havaně. Po příletu ubytování na hotelu a večeře.

4. den: Po snídani návštěva parku Cespedes, rodného domu Velázgueza, kasáren Moncada, hřbitova Santa Ifigenia, kde jsou pohřbeni kubánští hrdinové jako Jose Martí, Manuel Cespedes... Pokračujete k nedobytné pevnosti Morro s překrásným výhledem, kde navštívíte muzeum Pirátství. Zastávka na oběd v El Morro restauraci a transfer do hotelu, ubytování.

5. den: Po snídani odjezd do Bayamo. Po cestě návštěva Sanktuária del Cobre, patronky Kuby. Příjezd do Bayamo a návštěva města, náměstí Anthem, katedrála San Salvador z Bayamo a historické centrum. Jedinečná možnost spatřit "Coches Coloniales" - typ místní dopravy. Pokračujete do třetího největšího města Camaguey, známé jako město džbánků. Panoramatická prohlídka města: Iglesia de la Merced - kostel Merced, náměstí de los Trabajadores, park Ignacio Agramonte, náměstí Iglesia de Nuestra Senora del Carmen, náměstí Iglesia de San Juan de Dios. Oběd v Campana de Toledo. Transfer do hotelu.

6. den: Po snídani návštěva Sancti Spiritus, místo, které si zachovalo koloniální styl. Odjezd do Trinidad a jeho křivolakých uliček, návštěva Valle de los Ingenios, bývalé místo, kde se pěstovala cukrová třtina a muzeum Manaca Iznaga. Pokračujete návštěvou hlavního náměstí, baru Canchanchara, kostela Santisima Trinidad a muzeua Romantiky nebo muzea Placio Cantero. Oběd v Trinidad Colonial. Ubytování.

7. den: Po snídani odjezd do nejkrásnějšího města Kuby Cienfuegos. Návštěva města včetně divadla Tomas Terry a Palacio de Valle, katedrála Nuestra Senora de la Purisima. Odjezd do San Juan de los Remedios, osmé město založené kolonizátory. Návštěva hlavního náměstí a kostela Parroquial s mahagonovým barokním oltářem a zlatou přikrývkou, návštěva muzea Parrandas - ukázka místních tradic. Ubytování.

8. den: Po snídani budete mít možnost obdivovat parní vlak a odjezd do Santa Clara, návštěva mauzolea Che a památníku vlaku Armored. Volný čas v centrálním Parku a na bulváru. Oběd v restauraci Santa Rosalia, Odjezd do Varadera a ubytování v hotelu s all inclusive.

9. den: Relax ve Varadere, hotel s all inclusive.

10. den: Po snídani transfer do Havany. Po příjezdu návštěva muzea Capitanes Generales, hlavního náměstí ve staré části Havany, která je zapsána v seznamu UNESCO. Oběd v restauraci El Templete. Pokračujete návštěvou Baru Foridita - oblíbená restaurace Ernesta Hemingwaye. Transfer na letiště s následným odletem.

11. den: Přílet do Vídně v odpoledních hodinách.

Hotely:

Vinales-Hotel La Ermita ** nebo podobný,

Habana-Hotel Panorama H10 **** nebo podobný,

Santiago de Cuba-Hotel Casa Granda **** nebo podobný,

Camaguey-Gran Hotel *** nebo podobný,

Trinidad-Las Cuevas *** nebo podobný,

Remedios-Mascotte Hotel *** nebo podobný,

Varadero-Meliá Las Antillas **** nebo podobný,

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS