29.10.2017 – 01.11.2017, cena: 16.450,- Kč

Letecký zájezd do Fatimy s návštěvou Porta a Coimbry 29. 10. - 1. 11. 2017 - odlet přímo z Bratislavy

Štítky: Fatima - jubilejní rok 2017 Portugalsko

Letecký zájezd do Fatimy s návštěvou Porta a Coimbry 29. 10. - 1. 11. 2017 - odlet přímo z Bratislavy
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba!

Lákavá novinková varianta poutního zájezdu do světoznámé Fatimy v Portugalsku s návštěvou Porta, města proslaveného portským vínem a Coimbry, sídla nejstarší univerzity v zemi a místa, kde působila sestra Lucie.

Cena: 16.450,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Bratislava - Porto - Bratislava, lux bus, 3x ubytování s polopenzí, duchovní doprovod, průvodce, komplexní cestovní pojištění

Program zájezdu:

1. den: V ranních hodinách setkání na letišti v Bratislavě a následně odlet do Porta. Cestou do Fatimy zastávka v Coimbře - sídlo nejstarší univerzity v zemi, kaple v klášteře sester karmelitek, kde bývala sestra Lucie. Prohlídka města Fatima, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Večeře, ubytování. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani slovenská křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, Francisca Marto a Jacinto Marto. Pokračování v náboženském programu ve Fatimě, možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem Svět sjednocený v modlitbě. Členové šíří autentické poselství naděje a pokoje fatimských zjevení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence při Kapli zjevení, svíčková procesí, ubytování.

4. den: Ranní mše u kaple Zjevení, po snídani odjezd do Porta, během procházky v centru města po ulici Avenida dos Aliados, kde se oslavují i ​​fotbalové úspěchy fotbalového kluby FC Porto, můžete navštívit radnici Câmara Municipal, katedrálu Terreiro da Sé a kostel Igreja da Santa Clara. V podvečerních hodinách odjezd na letiště. Odlet do Bratislavy.

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS