Slevová akce!
14.04.2018 – 20.04.2018, cena: 18.550,- Kč

Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiago de Compostela, Oviedo a Balazar 14. 4. - 20. 4. 2018

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Lurdy 1858 - 2018
Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiago de Compostela, Oviedo a Balazar 14. 4. - 20. 4. 2018
 

Využijte navíc slevy 380,- Kč/osoba za včasné objednání a mimořádné slevy naší CA 250,- Kč/osoba platné do 30. 11. 2017!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 380,- Kč/osoba!

Nestihli jste v jubilejním roce zavítat do světoznámé Fatimy v Portugalsku? Oslovilo vás toto místo natolik, že máte v úmyslu jej navštívit zas? Máte rádi pohodlné cestování letadlem? Zvolte právě tuto variantu a kromě Fatimy budete mít příležitost zhlédnout a prožít také neméně oslovující Lurdy, starobylé Santiago de Compostela, Oviedo a Balazar.

Cena: 18.550,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Toulouse, Lisabon - Vídeň, lux bus, 6x ubytování (3x ubytování *** se snídaní v Lurdech 2x večeře v Lurdech, 1x poutní dům s polopenzí v Santiago de Compostela, 2x ubytování *** s polopenzí ve Fatimě), duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění, transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě cca v 15:30 hod., transfer na letiště do Vídně, odlet do Toulouse. Po příletu transfer do nejvýznamnějšího francouzského poutního místa Lurdy. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, volný program. Po večeři mezinárodní modlitba růžence při jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Slovenská křížová cesta, odpoledne eucharistické procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Brzy ráno odjezd do kulturní a obchodní metropole Asturie Oviedo. Stojí zde katedrála ve stylu vrcholné gotiky s hroby asturijských králů a zlatý retabulum ze 16. století. Největším pokladem katedrály je Camara Santa, kaple z 9. stol. V Katedrále Nejsvětějšího Spasitele se uchovává vzácná relikvie, která vykazuje množství podstatných shod s Turínským plátnem. Jedno ze středověkých svědectví o poutnících do Compostely hovoří o přítomnosti šátku v Oviedu: "A cestou do města Compostela se zastavovali v Oviedu, aby vzdali úctu Pánu. Neboť tam se nacházejí relikvie, které skutečně patří k starobylé tradici, a jejich spojitost s utrpením Krista se nikdy nezpochybňovala." Šátek nazývali Sudarium Domini nebo Ježíšův posmrtný šátek. Mše sv. Pokračování do Santiago de Compostela. Po starobylých poutních cestách pěšky sem přicházejí poutníci z celé Evropy, ubytování, večeře.

5. den: Po snídani prohlídka historického centra a návštěva baziliky, kde se nachází hrob sv. Jakuba apoštola. Odjezd do Balazar, rodiště bl. Alexandry de Costa. Narodila se v roce 1904 v křesťanské rodině. Jako 14 letou ji napadli 3 muži. Aby si uchránila čistotu, vyskočila z okna z výšky 4 m. Zůstala upoutána na lůžko. Své utrpení brala jako možnost přinést oběť za obrácení hříšníků. Připodobnila se Kristu slovy: "Ježíši, Ty jsi vězněm ve svatostánku, já jsem vězněm na svém lůžku." Počet poutníků k jejímu hrobu se zvýšil po roce 2004, po beatifikaci papežem Janem Pavlem II. Návštěva rodného domu a farního kostela. Odjezd do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování, po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie a světelné procesí.

6. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější Trojice, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Hyacinty Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie a světelné procesí.

7. den: Brzy ráno odjezd na letiště v Lisabonu, odlet do Vídně. Po příletu transfer na Slovensko. Příjezd do Bratislavy v odpoledních hodinách.

Program je spojen s každodenní mší.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS