Vyprodáno
31.12.2018, cena: 13.740,- Kč

Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Andorry a Bordeaux 9. 4. - 13. 4. 2018

Štítky: Andorra Francie

Lurdy 1858-2018
Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Andorry a Bordeaux 9. 4. - 13. 4. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 250,- Kč/osoba!

Připravili jsme pro vás žádaný letecký zájezd do světoznámých Lurd s návštěvou nádherného mini státu Andorra a města vín Bordeaux.

Cena: 13.740,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Bordeaux, Bordeaux - Budapešť, lux bus, 4x hotelové ubytování se snídaní, 3x večeře, duchovní doprovod, průvodce, transfer z Bratislavy na letiště Budapešť a zpět, příruční zavazadlo do letadla 10 kg, komplexní cestovní pojištění, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě, transfer autobusem na letiště Budapešť. Kolem oběda odlet do Bordeaux. Po příletu přesun do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Večeře, ubytování. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod.

2. den: Po snídani program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, volný program. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Slovenská křížová cesta, po poledni eucharistické procesí, osobní modlitby. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Odjezd malebnou krajinou do mini státu Andorra, nacházejícího se vysoko v Pyrenejích. V čele státu stojí francouzský prezident spolu s biskupem ze španělského Seo de Urguel. Navštívíme městečko Pas de la Casa, známé překrásnou polohou, ale také širokým sortimentem značkového spotřebního zboží, které zde lze nakoupit za mimořádně výhodné ceny. Ubytování, osobní volno.

5. den: Bohoslužba. Odjezd do Bordeaux (UNESCO). Město je světoznámé díky bohaté historii, mezinárodnímu obchodu s vínem a architektonickým památkám, jako je katedrála sv. Ondřeje, Pont de Pierre, Place de la Bourse a dalším. Prohlídka historického centra, odjezd na letiště, odlet do Budapešti. Následně transfer do Bratislavy.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS