Naše slevy
03.09.2017

Využijte speciálních a věrnostních slev na zájezdy v naší nabídce!

Využijte speciálních a věrnostních slev na zájezdy v naší nabídce!

Hledáte kvalitní zájezdy na přitažlivá místa? Rádi byste navíc využili slev či mimořádných cen? Vyberte si zájezdy z naší nabídky a splňte si svůj cestovatelský sen! Naši stálí zákazníci navíc mohou po celý rok využít věrnostní slevy. Slevy se pohybují v řádu několika set až tisíc korun!

Věrnostní sleva se týká stálých klientů, kteří s námi absolvují min. třetí cestu během posledních pěti let a je platná po celý rok

Důležité upozornění: Pro uplatnění věrnostní slevy je nezbytné uvést při přihlašování a před vyplněním závazné přihlášky kromě vašeho jména a příjmení také rodné číslo pro kontrolu, kterou provede cestovní kancelář.

- Maximální výše slevy (resp. kombinací slev) 2.700,- Kč/osoba.

- Min. výše zálohy při objednání zájezdu je 50 %.

Věrnostní seva se vzhledem k mimořádně nízkým cenám nevztahuje na zájezdy do Izraele nebo zájezdy do zemí v kombinaci s Izraelem. Na tyto zájezdy však naše CA poskytuje jiné slevy. O případných změnách, resp. aktualitách ohledně slev vás budeme včas informovat na našem webu.

Bližší info naleznete u jednotlivých zájezdů.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci s vámi.

S přáním všeho dobrého

V. Čepelková, cestovní agentura PoutníZájezdy.CZ

 

 

 

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS