Slevová akce!
05.06.2018 – 12.06.2018, cena: 37.770,- Kč

Zájezd do Brazílie 5. 6. - 12. 6. 2018

Štítky: Brazílie

Zájezd do Brazílie 5. 6. - 12. 6. 2018
 

Využijte navíc slevy 960,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu a slevy naší CA 250,- Kč/osoba platné do 31. 1. 2018!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 960,- Kč/osoba!

Je vaším snem spatřit na vlastní oči impozantní sochu Krista v Riu? Rozhodněte se pro tento lákavý zájezd do Brazílie za solidní cenu a navštivte také Aparecidu - jedno z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších poutních míst světa!

Cena: 37.770,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenky, 6x hotelové ubytování snídaní (Hotel Ibis budget Rio de Janeiro Centro, Dayana Telxeira, Rua Silva Jardim, 32 - torre II, Hotel Sabor e Fe, Rua Barao do Rio Branco, 194, Aparecida, Hotel Real Castilha, R. dos Timbiras, 472 - São Paulo (nebo podobné), 5x večeře, transfery dle programu, průvodce - kněz, místní průvodce, transfer z Bratislavy na letiště a zpět, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: obslužné 90,- USD - odevzdáte na místě přímo průvodci, fakultativní výlety, vstupenky na horu Corcovado a lanovka na Cukrovou homoli 60,- USD (zaplatíte na místě)

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě v časných ranních hodinách. Transfer na letiště do Vídně, odlet do Rio de Janeiro s přestupem v Amsterdamu. Město Rio de Janeiro vás okouzlí již při pohledu z letadla. Toto město bylo založeno v roce 1565, je to bývalé hlavní město Brazílie a je považováno za nejkrásnější město světa díky úžasné poloze mezi krásným zálivem s rozmanitými ostrůvky a vysokým hřebenem, na kterém již začíná prales. Zde horská pásma spadají až do centra města a protínají nádherné pláže. Po příletu transfer na hotel, ubytování v Rio de Janeiro.

2. den: Rio de Janeiro. Po snídani celodenní prohlídka města. Náměstí Praça 15 de Novembro, na kterém se nachází palác z 18. století, Paco Imperial (Imperiální palác), Palác Tiradentes, parlament. Historický oblouk Arco de Teles, který spojuje dva proti sobě stojící domy. Ze zdejšího přístavu vyplouvají trajekty a lodě do Niteroi a Ilha da Paqueta. CCBB - Centro Cultural Banco do Brasil - kulturní centrum s galerií, kinem, video místností a knihovnou. Konají se zde hlavní výstavy ve městě (v centru). Zajímavá budova se staromódními elevátory a výtahy. Candelaria Church - neoklasická katedrála nacházející se vedle Centro Cultural Banco do Brasil, největší a nejbohatší katedrála Brazílie s prvky baroka a renesance, nejatraktivnější je kupole chrámu postavená z vápence dovezeného z Lisabonu. Mosteiro de São Bento - nádherný barokní kostel postavený v letech 1617-1641. Interiér je zdoben zlatem, dřevěné sochy a malby José Oliveira Rosa jsou taktéž součástí interiéru. Centrem procházejí dvě hlavní ulice, Rio Branco a Avenue Prasidene Vargas, která směřuje k fotbalovému stadionu Maracaná. Známá kavárna Colombo, která je v centru Rio de Janeira, náměstí Cinelandia, Arcos da Lapa - Lapa akvadukt, koloniální struktura, která přiváděla vodu z pramenů do centra města. Bláznivé schody "Escadaria Selaron", které budoval umělec Selaron více než 20 let, složené z 250 schodů, které jsou pokryty více než 2 tisíci dlaždicemi ze 60ti zemí s obrázky usmívajících se celebrit, pohádkových postaviček a červených siluet tanečníků tanga. Ubytování, večeře.

3. den: Snídaně, Rio de Janeiro, navštívíte horu Corcovado se symbolem Ria - sochou Ježíše Krista a nezapomenutelným výhledem na město. Lanovkou se dostanete na Cukrovou homoli, kde se vám naskytne nádherný výhled na celé město, světoznámá pláž Copacabana. Večeře, ubytování.

4. den: Transfer do Aparecida - návštěva baziliky minor. V roce 1717 se místním rybářům zachytila ​​do sítě soška Neposkvrněné Panny Marie. Patnáct let stála soška "nalezené" Panny Marie, podle významu slova "Aparecida" v domě jednoho z rybářů. Sousedé k němu začali přicházet a modlit se. Úcta k Panně Marii zde hluboce zakořenila. V roce 1955 byla postavena nová bazilika, která je po bazilice sv. Petra v Římě druhým největším křesťanským chrámem světa. Ubytování, večeře.

5. den: Snídaně a pokračování v náboženském programu v Aparecidě, nedělní mše, návštěva staré baziliky, účast na sváteční liturgii organizované sanktuariem, osobní modlitby, večeře, ubytování.

6. den: Po snídani transfer do města Sao Paulo. Je největším městem Jižní Ameriky a domovem velkého počtu etnik a národností. K nejznámějším památkám patří Park Ibirapuera, Kongres a Obelisk, Avenida Paulista, vrchol ekonomického, historického a kulturního života. Večeře, ubytování.

7. den: Snídaně, osobní volno, nákupy v Sao Paulo, odpoledne transfer na letiště, odlet do Evropy.

8. den: Přílet do Vídně, následně transfer do Bratislavy s předpokládaným příjezdem ve 20:00 hod.

Doporučení během programu: lehké, prodyšné oblečení, pitná voda, sušenky, krém s UV faktorem, klobouk, sluneční brýle a hotovost na osobní výdaje

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS