Poslední šance!
13.10.2017 – 20.10.2017, cena: 16.060,- Kč

Zájezd do Fatimy, Lurd, La Salette, Santiago de Compostela a Garabandalu 13. 10. - 20. 10. 2017

Štítky: Fatima - jubilejní rok 2017 Francie Portugalsko Španělsko

Zájezd do Fatimy, Lurd, La Salette, Santiago de Compostela a Garabandalu 13. 10. - 20. 10. 2017
 

Poslední volná místa, neváhejte!

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Navštivte a prožijte s námi poutní místo Fatima v jubilejním roce! Program zájezdu zahrnuje také návštěvu dalších známých poutních míst Evropy - Lurdy, La Salette, Garabandal a Santiago de Compostela. O tyto cesty je ohromný zájem, neváhejte!

Cena: 16.060,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Lisabon, lux bus, 3x hotelové ubytování **/*** s polopenzí, 1x poutní dům s polopenzí, 1x poutní dům La Salette, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Pozdě večer setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Budapešti.

2. den: Odlet do Lisabonu. Po příletu v 8:35 zastávka v Aljustrel a návštěva rodného domu tří vizionářů - blahoslaveného Františka a Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Pokračování do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu ve Fatimě, mše sv., osobní modlitby v bazilice u hrobů blahoslaveného Františka a Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Odjezd do španělského poutního města Santiago de Compostela. Návštěva baziliky, kde se nachází hrob sv. Jakuba apoštola, modlitby, osobní volno, ubytování, večeře.

4. den: Ráno odjezd do nejvýznamnějšího francouzského poutního místa Lurdy. Cestou zastávka v Garabandal - vesnička nazývaná "španělské Lurdy" leží vysoko v horách v provincii Santander v pohoří Cantabrian. Je unikátní tím, že se zde v letech 1961 až 1965 Panna Maria zjevila čtyřem dívkám více než 2 000 krát. Předala jim poselství týkající se modlitby, obrácení a pokání. Farní kostel sv. Sebastiána. Pokračování do Lurd, příjezd později večer. Ubytování.

5. den: Lurdy. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidé a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Náboženský program, prohlídka areálu, křížová cesta, pěší prohlídka a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod, ubytování.

6. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., osobní modlitby. Odjezd do La Salette, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasáčkům v roce 1846. Náboženský program - návštěva baziliky Panny Marie, možnost soukromé modlitby. Osobní volno, ubytování.

7. den: Mše sv. v bazilice Panny Marie, snídaně, osobní modlitby, eventuálně výstup na horu Gargas. Kolem oběda odjezd, jízda přes území Francie, Itálie a Rakouska.

8. den: Dopoledne návrat do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


20.09.2014

La Salette

La Salette

Vysokohorské poutní místo La Salette (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS