Slevová akce!
29.04.2018 – 06.05.2018, cena: 16.230,- Kč

Zájezd do Fatimy a Lurd s návštěvou La Salette, Santiago de Compostela a Oviedo 29. 4 - 6. 5. 2018

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Lurdy 1858-2018
Zájezd do Fatimy a Lurd s návštěvou La Salette, Santiago de Compostela a Oviedo 29. 4 - 6. 5. 2018
 

Využijte navíc slevy 360,- Kč/osoba za včasné objednání a slevy naší CA 100,- Kč/osoba platné do 31. 1. 2018!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 360,- Kč/osoba!

Cena: 16.230,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Lisabon - Budapešť, lux bus, 5x ubytování, 4x polopenze (3x hotel, 2x poutní dům), duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění, transfer z letiště Budapešť do Bratislavy

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy kolem oběda, transfer přes území Rakouska a Itálie do Francie.

2. den: Příjezd do La Salette, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasáčkům v roce 1846. Ubytování, krátký odpočinek, náboženský program - návštěva baziliky Panny Marie, mše sv., možnost soukromé modlitby. Osobní volno, eventuálně výstup na horu Gargas. Ubytování.

3. den: Ráno odjezd do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznáay církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod.

4. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, volný program. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

5. den: Brzy ráno odjezd do kulturní a obchodní metropole Asturie Oviedo. Stojí zde katedrála ve stylu vrcholné gotiky s hroby asturijských králů a zlatý retabulum ze 16. století. Největším pokladem katedrály je Camara Santa, kaple z 9. stol. V Katedrále Nejsvětějšího Spasitele se uchovává vzácná relikvie, která vykazuje množství podstatných shod s Turínským plátnem. Jedno ze středověkých svědectví o poutnících do Compostely hovoří o přítomnosti šátku v Oviedu: "A cestou do města Compostela se zastavovali v Oviedu, aby vzdali úctu Pánu. Neboť tam se nacházejí relikvie, které skutečně patří k starobylé tradici, a jejich spojitost s utrpením Krista se nikdy nezpochybňovala." Šátek nazývali Sudarium Domini nebo Ježíšův posmrtný šátek. Mše sv. Pokračování do Santiago de Compostela. Po starobylých poutních cestách pěšky přicházejí poutníci z celé Evropy, ubytování, večeře.

6. den: Po snídani prohlídka historického centra Santiago de Compostela a návštěva baziliky, kde se nachází hrob sv. Jakuba apoštola. Odjezd do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování, po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení s milostivéousochou Panny Marie a světelné procesí.

7. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější Trojice, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinto Marto. Večer odjezd na letiště v Lisabonu.

8. den: Krátce po půlnoci odlet do Budapešti, po příletu transfer do Bratislavy s příjezdem asi v 9:00 hodin

Program je spojen s každodenní mší.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS