25.02.2018 – 07.03.2018, cena: 17.960,- Kč + 200,- USD

Zájezd do Izraele a Jordánska s koupáním v Rudém a Mrtvém moři za super cenu 25. 2. - 7. 3. 2018

Štítky: Izrael Jordánsko

Novinka
Zájezd do Izraele a Jordánska s koupáním v Rudém a Mrtvém moři za super cenu 25. 2. - 7. 3. 2018
 

Do 15. 12. 2017 od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba!

Láká vás návštěva Izraele v kombinaci s Jordánskem? Rádi byste si odpočinuli u jednoho z nejkrásnějších moří - u Rudého moře? Toužíte spatřit Jeruzalém, Betlém, Genezaretské jezero, skalní město Petra a koupat se v léčivé vodě Mrtvého moře? To vše a mnohem víc nabízí tento atraktivní zájezd do Izraele a Jordánska za super cenu!

Cena: 17.960,- Kč + 200,- USD

V ceně je zahrnuto:

  • Mezinárodní letenka Košice - Tel Aviv - Košice (přes Istanbul)
  • Servisní poplatky
  • 10x hotelové ubytování se snídaní, (8x v Izraeli a 2x v Jordánsku) 9 x večeře (pokoje jsou dvou a třílůžkové.
  • Doprava klimatizovaným autobusem během celého pobytu
  • Odborný průvodce - kněz
  • Komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto:

  • Hraniční poplatky, víza a obslužné, které činí 70,- EUR (platí se průvodci)
  • Fakultativní výlety

Program zájezdu:

1. den:

Sraz v podvečerních hodinách v Košicích na letišti, následně odlet do Tel Avivu. Po příletu transfer do Betléma, ubytování.

2. den:

Po snídani Jeruzalém - Olivová hora - návštěva Dominus Flevit, místa kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agónie (smrtelného zápasu Ježíše Krista). Baziliky Hrobu Panny Marie, Zeď nářků, Hora Sion, Večeřadlo. Večeře a nocleh v Betlémě.

3. den:

Po snídani návštěva Ain Karem - návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty. Prohlídka starého Jeruzaléma - místo Ježíšova odsouzení a bičování, Křížová cesta - Via Dolorosa, Bazilika Božího Hrobu, Návrat do Betléma, večeře, ubytování.

4. den:

Po snídani prohlídka Betánie - Lazarův hrob; přejezd Judskou pouští, nejstarší obydlené město světa Jericho, výhledy na horu Pokušení; Mrtvé moře s možností koupání (podle počasí). Ubytování v Betlémě.

5. den:

Po snídani brzy ráno přesun do Galileje. Výstup na horu Tábor (taxi za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění Páně. Odpoledne odjezd ke Genezaretskému jezeru: Hora Blahoslavenství, Kafarnaum - dům sv. Petra, Tabgha - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. Večeře ubytování v Nazaretu.

6. den:

Po snídani prohlídka Nazaretu - baziliky Zvěstování, kostela sv. Josefa. Místo prvního zázraku v Káně Galilejské, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Přesun do Jordánska, odjezd na horu Nebo - podle tradice místo smrti Mojžíše. Zastávka v Madabě - mozaiková mapa zhotovená v byzantském období zobrazuje tehdejší Jeruzalém s jeho významnými stavbami. Přesun, večeře a ubytování v Ammánu.

7. den:

Celodenní prohlídka Petry, někdejšího hlavního města nabatejské říše, vytesaného do skály (Římská provincie Arábie, kde se podle Gal 1,17 zdržoval i sv. Pavel). Program, prohlídka až po známý klášter, mše ve starém byzantském chrámu, večeře a ubytování Petra.

8. den:

Po snídani odjezd do Eilatu - nejjižnější město Izraele, pláže a všechny atrakce rekreačního centra u Rudého moře. Pobyt na pláži. Ubytování a večeře Eilat.

9. den:

Pobyt u Rudého moře - odpočinek spojený s koupaním nebo šnorchlováním v nejkrásnějších částech - možnost vidět ryby a živočichy Rudého moře. Možnost návštěvy obchodního centra s atraktivním zbožím. Přesun do Betléma, ubytování.

10. den:

Po snídani odjezd k Jordánu, Qasr al Jahúd - místo Ježíšova křtu na hranicích Izraele a Jordánska ,místo působení sv. Jana Křtitele, odjezd k Mrtvému ​​moři, v případě dobrého počasí možnost koupání. Večeře, ubytování v Betlémě.

11. den:

Po snídani program v Betlémě, návštěva Pole pastýřů, bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka. Odjezd na letiště, odlet do Košic.

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


15.07.2012

Jordánsko

Jordánsko

Betánie za Jordánem, Mrtvé moře, hora Nebo, Madaba, Mukawir, Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS