30.11.2017 – 07.12.2017, cena: 17.630,- Kč

Zájezd do Izraele - advent ve Svaté zemi - odlet přímo z Bratislavy 30. 11. - 7. 12. 2017

Štítky: Izrael

Zájezd do Izraele - advent ve Svaté zemi - odlet přímo z Bratislavy 30. 11. - 7. 12. 2017
 

Prožijte nejkrásnější období v roce v Betlémě, ve Svaté zemi! Program tohoto zájezdu nabídne místa známá i ta, která se běžně nenavštěvují + dvě noci v Galileji. Během celého programu se vám bude věnovat velice oblíbený a zkušený průvodce bratr Anton.

Do 28. 9. 2017 od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba!

Cena: 17.630,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Bratislava - Eilat/Ovda - Bratislava
  • 7x ubytování s polopenzí ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky
  • Komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 70,- € (platí se průvodci ve Sv. zemi)
  • Vstupy do národních parků a v Jeruzalémě 40,- USD (platí se průvodci ve Sv. zemi)

Program zájezdu:

1. den: V ranních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, odlet na letiště Eilat-Ovda, s příletem v 11:50 hod. Přesun do Betléma se zastávkou v Deir Rafat - národní mariánská svatyně, svěření poutě Panně Marii Královně, ubytování.

2. den: Ain Karem - návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty, Abu Gosh - křižácké Emauzy, kostel Panny Marie Archy smlouvy, Latrun Neopolis, Emauzy podle vidění sv. Miriam od Ukřižovaného, ​​dnes ve zprávě komunity Blahoslavenství) Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista; Pole pastýřů; jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů.

3. den: Jeruzalém - Olivová hora, Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota. Účast na tradiční latinské liturgii františkánů v bazilice Božího hrobu.

4. den: Galilea, hora Karmel - Muhraqa - místo oběti proroka Eliáše, výstup na horu Tábor (taxíkem za 7,- USD /, prohlídka kostela Proměnění; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby. Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa, účast na sobotním procesí a modlitbě růžence.

5. den: Galilea, Cézarea Filipova (Banias); Genezaretské jezero, Magdala, kostel Duc in altum, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra. Hora Blahoslavenství, návrat na ubytování do Nazaretu.

6. den: Domus Galilae - centrum Neokatechumenátní cesty, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga.

7. den: Betánie - vesnice Marty, Marie a Lazara, monastýr Wadi Quelt, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, výhled na horu Pokušení návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, Mrtvého moře s možností koupání.

8. den: Odjezd na letiště do Eilatu, odlet do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


02.06.2013

Betlém

Betlém

Foto z Betléma

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS