Super cena!
31.10.2017, cena: 18.630,- Kč + 150,- USD!

Zájezd do Izraele s pobytem u Rudého moře a výstupem na horu Sinaj v Egyptě za super cenu 15. 3. - 26. 3. 2018

Štítky: Egypt Izrael

Zájezd do Izraele s pobytem u Rudého moře a výstupem na horu Sinaj v Egyptě za super cenu 15. 3. - 26. 3. 2018
 

Do 30. 11. 2017 od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba!

Nabízíme vám atraktivní a velmi oblíbenou variantu zájezdu do Izraele s nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj a relaxem u Rudého moře v Egyptě v doprovodu erudovaného průvodce. To vše za super cenu!

Cena: 18.630,- Kč + 150,- USD!

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv – Vídeň, servisní poplatky
  • 11x hotelové ubytování s polopenzí, ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Autobusové transfery během cesty - klimatizovaný lux bus
  • Odborný průvodce - kněz
  • Komplexní cestovní pojištění
  • Víza, služby v Egyptě

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné 80,- EUR (platí se na místě)

Možný příplatek (doporučujeme)

Transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Kolem oběda setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Po příletu transfer do Betléma, náboženský program, ubytování.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty; přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků), hora Sion - Večeřadlo, kostel Usnutí Panny Marie, návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město), kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské, výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra.

5. den: Po snídani prohlídka Betánie - Lazarův hrob, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město Jericho, hora Pokušení. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán. Mrtvé moře s možností koupání na pobřeží Ein Boquek. Odjezd přes Eilat do letoviska Nuweiba v Egyptě. Ubytování. Noční výstup na horu Sinaj (Mojžíšova hora).

6. den: Ráno zastávka v klášteře sv. Kateřiny Alexandrijské. Nachází se v jižní části Sinajského poloostrova ve výši 1528 m. n. m. Odjezd do letoviska Nuweiba na pobřeží Rudého moře. Nuweiba je nazývána "perlou zálivu z Aquaby". Znamená několik kilometrů dlouhé bílé písečné pláže, korálové útesy, neuvěřitelně barevné hory a relaxační klid beduinských kempů. Leží na východním pobřeží Sinajského poloostrova mezi Dahabem (vzdálený 75 km) a Tabou. Ve středisku najdete dvě centra, jižní (es-Sajadín) a 7 km odtud vzdálené severní hlavní (jižně od beduínské vesnice et-Tarabín) Nuweiba je domovem několika hotelových resortů a turistických vesniček. Přístav každodenně nabízí přepravu lodí do Aqaby na Jordánskem pobřeží. Doba cesty lodí do Jordánska z Nuweiby je cca 90 minut. Po dlouhá léta je tento přístav důležitý pro muslimské poutníky jako cesta do Mekky. Hory, obklopující Nuweibu, jsou ideální pro horskou a pěší turistiku a bádání. Žijí zde nejmenší motýly na světě. Hodinu cesty autem z Nuweiby se nachází srdce Colored Canyonu. Hotelový komplex s bazénem se rozkládá v zahradě na soukromé pláži. Stravování v Egyptě - polopenze formou švédských stolů. Plážový servis je v ceně.

7. den: Odpočinek u moře.

8. den: Odpočinek u moře.

9. den: Odpočinek u moře.

10. den: Po snídani osobní volno. Odjezd do Eilatu, pokračování v cestě do Betléma. Večeře, ubytování.

11. den: Jeruzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota.

12. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Kolem oběda transfer na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli, jeho koordinace je plně v kompetenci průvodce.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


27.10.2015

Svatá země

Svatá země

Fotografie z Izraele a Palestiny

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS