Vyprodáno
31.12.2018

Zájezd do Izraele s pobytem u Rudého moře a výstupem na horu Sinaj v Egyptě za super cenu 15. 3. - 26. 3. 2018

Štítky: Egypt Izrael

Zájezd do Izraele s pobytem u Rudého moře a výstupem na horu Sinaj v Egyptě za super cenu 15. 3. - 26. 3. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba!

Nabízíme vám atraktivní a velmi oblíbenou variantu zájezdu do Izraele s nezapomenutelným výstupem na Mojžíšovu horu Sinaj a relaxem u Rudého moře v Egyptě v doprovodu erudovaného průvodce. To vše za super cenu!

Cena: 18.630,- Kč + 150,- USD!

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv – Vídeň, servisní poplatky
  • 11x hotelové ubytování s polopenzí, ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Autobusové transfery během cesty - klimatizovaný lux bus
  • Odborný průvodce - kněz
  • Komplexní cestovní pojištění
  • Víza, služby v Egyptě

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné 80,- EUR (platí se na místě)

Možný příplatek (doporučujeme)

Transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Kolem oběda setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Po příletu transfer do Betléma, náboženský program, ubytování.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa navštívení Panny Marie u Alžběty; přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků), hora Sion - Večeřadlo, kostel Usnutí Panny Marie, návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město), kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské, výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění, Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství, Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra, Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra.

5. den: Po snídani prohlídka Betánie - Lazarův hrob, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město Jericho, hora Pokušení. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán. Mrtvé moře s možností koupání na pobřeží Ein Boquek. Odjezd přes Eilat do letoviska Nuweiba v Egyptě. Ubytování. Noční výstup na horu Sinaj (Mojžíšova hora).

6. den: Ráno zastávka v klášteře sv. Kateřiny Alexandrijské. Nachází se v jižní části Sinajského poloostrova ve výši 1528 m. n. m. Odjezd do letoviska Nuweiba na pobřeží Rudého moře. Nuweiba je nazývána "perlou zálivu z Aquaby". Znamená několik kilometrů dlouhé bílé písečné pláže, korálové útesy, neuvěřitelně barevné hory a relaxační klid beduinských kempů. Leží na východním pobřeží Sinajského poloostrova mezi Dahabem (vzdálený 75 km) a Tabou. Ve středisku najdete dvě centra, jižní (es-Sajadín) a 7 km odtud vzdálené severní hlavní (jižně od beduínské vesnice et-Tarabín) Nuweiba je domovem několika hotelových resortů a turistických vesniček. Přístav každodenně nabízí přepravu lodí do Aqaby na Jordánskem pobřeží. Doba cesty lodí do Jordánska z Nuweiby je cca 90 minut. Po dlouhá léta je tento přístav důležitý pro muslimské poutníky jako cesta do Mekky. Hory, obklopující Nuweibu, jsou ideální pro horskou a pěší turistiku a bádání. Žijí zde nejmenší motýly na světě. Hodinu cesty autem z Nuweiby se nachází srdce Colored Canyonu. Hotelový komplex s bazénem se rozkládá v zahradě na soukromé pláži. Stravování v Egyptě - polopenze formou švédských stolů. Plážový servis je v ceně.

7. den: Odpočinek u moře.

8. den: Odpočinek u moře.

9. den: Odpočinek u moře.

10. den: Po snídani osobní volno. Odjezd do Eilatu, pokračování v cestě do Betléma. Večeře, ubytování.

11. den: Jeruzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví), kostel Hrobu Panny Marie, prohlídka starého města - Křížová cesta (Via Dolorosa), bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota.

12. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista, Pole pastýřů, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Kolem oběda transfer na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli, jeho koordinace je plně v kompetenci průvodce.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

27.10.2015

Svatá země

Svatá země

Fotografie z Izraele a Palestiny

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS