Vyprodáno
31.12.2018

Zájezd do Izraele za mimořádnou cenu 24. 11. - 29. 11. 2017

Novinka
Zájezd do Izraele za mimořádnou cenu 24. 11. - 29. 11. 2017
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba!

Skvělá zpráva! Zájezd bude provázet vynikající průvodce Dr. Ján Majerník!

Rádi byste navštívili Izrael, ale nemáte času ani peněz nazbyt? Doporučujeme vám tento šestidenní zájezd s bohatým programem a znalým průvodcem za mimořádnou cenu 13.940,- Kč! V případě zájmu neváhejte - o tyto cesty je velký zájem!

Cena: 13.940,- Kč!

Cena zahrnuje:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 5x ubytování s polopenzí
  • Autobus během programu
  • Průvodce - duchovní doprovod
  • Komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto:

  • Bakšišné 60,- EUR
  • Vstupy 10,- USD
  • Fakultativní výlety

Možný příplatek (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště do Vídně a zpět 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Ráno setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Zastávka v Jeruzalémě, křížová cesta (Via Dolorosa); bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota. Večeře, ubytování v Betlémě.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty; přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků); hora Sion - Večeřadlo, kostel Usnutí Panny Marie; návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem; Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví); kostel Hrobu Panny Marie.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské; výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění; Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství; Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra; Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra; návštěva Jardenitu (řeka Jordán) - obnovení křestních slibů.

5. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob; přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho; hora Pokušení; Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán.

6. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista; Pole pastýřů; jeskyně Mléka. Transfer na letiště, odlet do Vídně v podvečerních hodinách a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

02.06.2013

Betlém

Betlém

Foto z Betléma

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS