Mimořádná cena!
17.07.2017, cena: 13.940,- Kč!

Zájezd do Izraele za mimořádnou cenu 24. 11. - 29. 11. 2017

Štítky: Izrael

Novinka
Zájezd do Izraele za mimořádnou cenu 24. 11. - 29. 11. 2017
 

Skvělá zpráva! Zájezd bude provázet vynikající průvodce Dr. Ján Majerník!

Do 28. 9. 2017 od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba (mimořádně prodlouženo)!

Rádi byste navštívili Izrael, ale nemáte času ani peněz nazbyt? Doporučujeme vám tento šestidenní zájezd s bohatým programem a znalým průvodcem za mimořádnou cenu 13.940,- Kč! V případě zájmu neváhejte - o tyto cesty je velký zájem!

Cena: 13.940,- Kč!

Cena zahrnuje:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 5x ubytování s polopenzí
  • Autobus během programu
  • Průvodce - duchovní doprovod
  • Komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto:

  • Bakšišné 60,- EUR
  • Vstupy 10,- USD
  • Fakultativní výlety

Možný příplatek (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště do Vídně a zpět 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Ráno setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Zastávka v Jeruzalémě, křížová cesta (Via Dolorosa); bazilika Božího hrobu, Kalvárie - Golgota. Večeře, ubytování v Betlémě.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty; přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků); hora Sion - Večeřadlo, kostel Usnutí Panny Marie; návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem; Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví); kostel Hrobu Panny Marie.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské; výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění; Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství; Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra; Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra; návštěva Jardenitu (řeka Jordán) - obnovení křestních slibů.

5. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob; přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho; hora Pokušení; Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán.

6. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista; Pole pastýřů; jeskyně Mléka. Transfer na letiště, odlet do Vídně v podvečerních hodinách a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


02.06.2013

Betlém

Betlém

Foto z Betléma

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS