24.10.2017 – 31.10.2017, cena: 17.190,- Kč

Zájezd do Izraele za super cenu 24. 10. - 31. 10. 2017

Štítky: Izrael

Nový termín
Zájezd do Izraele za super cenu 24. 10. - 31. 10. 2017
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba!

Připravili jsme pro vás nový termín životní cesty do Izraele za super cenu! Zájezd nabízí bohatý poutní a poznávací program v doprovodu zkušeného průvodce. Máte-li touhu vycestovat, neváhejte (dlouho)!

Cena: 17.190,- Kč

V ceně je zahrnuto:

  • Letenka Vídeň - Tel Aviv - Vídeň
  • 7x ubytování *** se snídaní, 7x večeře, ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením
  • Doprava ve Svaté zemi klimatizovaným autobusem
  • Odborný průvodce - kněz
  • Servisní poplatky
  • Komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto:

  • Obslužné, které činí 60,- EUR (platí se průvodci ve Sv. zemi)

Možný příplatek (doporučujeme):

  • Transfer z Bratislavy na letiště do Vídně a zpět 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: V ranních hodinách setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně s následným odletem do Tel Avivu. Zastávka v Jeruzalémě, křížová cesta (Via Dolorosa); bazilika Božího hrobu. Přesun na ubytování do Betléma.

2. den: Ain Karem, návštěva místa narození Jana Křtitele a místa Navštívení Panny Marie u Alžběty; přesun do Jeruzaléma - Západní zeď (Zeď nářků); hora Sion - Večeřadlo a kostel Usnutí Panny Marie.

3. den: Přesun do Galileje, hora Karmel, Eliášova jeskyně a místo úcty Panny Marie Škapulířské; výstup na horu Tábor (pěšky nebo taxíkem za 7,- USD), prohlídka kostela Proměnění; Nazaret - bazilika Zvěstování a kostel sv. Josefa; Kána Galilejská - místo prvního zázraku Ježíše, kde si manželé obnovují manželské sliby.

4. den: Hora Blahoslavenství; Tabgha 1 - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb; Genezaretské jezero, Tabgha 2 - místo Primátu sv. Petra; Kafarnaum - dům sv. Petra a místní synagoga. U jezera možnost zakoupení obědu tradiční ryby sv. Petra.

5. den: Jeruzalém - prohlídka města: návštěva Olivové hory - panorama (nejkrásnější pohled na staré město); kostelík Dominus Flevit - místo, kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem.

6. den: Jeruzalém - Getsemanská zahrada a bazilika Agónie (místo, kde se Ježíš potil krví); kostel Hrobu Panny Marie; prohlídka starého města - Kalvárie - Golgota.

7. den: Prohlídka Betánie - Lazarův hrob; návštěva místa Ježíšova křtu Qasr al Jahúd na hranici s Jordánskem, přejezd Judskou pouští - nejstarší obydlené město světa Jericho, hora Pokušení; Mrtvé moře s možností koupání. Pro zájemce je fakultativní výlet Masada a Kumrán.

8. den: Betlém - bazilika Narození Ježíše Krista; Pole pastýřů; jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů. Kolem oběda odjezd na letiště do Tel Avivu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


26.11.2016

Svatá země - Jeruzalém

Svatá země - Jeruzalém

Fotografie z Jeruzaléma

autor: Stanislav Rauer

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS