Slevová akce!
23.04.2018 – 27.04.2018, cena: 11.020,- Kč

Zájezd do Lurd a Nevers 23. 4. - 27. 4. 2018

Štítky: Francie

Lurdy 1858-2018
Zájezd do Lurd a Nevers 23. 4. - 27. 4. 2018
 

Využijte navíc slevy 240,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu a slevy naší CA 100,- Kč/osoba platné do 31. 1. 2018!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 240,- Kč/osoba!

Vydejte se s námi na zájezd do světoznámých Lurd a do Nevers. Jedná se o kombinovanou dopravu (letecky a autobusem).

Cena: 11.020,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Bordeaux, lux bus, 2x hotelové ubytování s polopenzí, 1x poutní dům se snídaní, duchovní doprovod, průvodce, transfer na letiště Budapešť z Bratislavy, příruční zavazadlo do letadla 10 kg, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě, transfer autobusem na letiště Budapešť, odlet do Bordeaux ve 13:20 hodin. Po příletu přesun do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou. Křížová cesta, osobní modlitby, odpoledne eucharistické procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Odjezd do Nevers, ubytování přímo v poutním areálu kláštera sv. Girldarda v Nevers.

4. den: Snídaně, mše v klášterní kapli, prohlídka areálu, osobní modlitby. Zde, v klášterní kapli, je vystaveno neporušené tělo sv. Bernadetty Soubirousové. Bernadeta, jednoduchá dívka, se stala vyslankyní Panny Marie. V Lurdech v Masabiellské jeskyni se jí osmnáctkrát zjevila Panna Maria a předala jí své poselství. Odjezd v odpoledních hodinách.

5. den: Ráno příjezd na Slovensko.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS