Vyprodáno
31.12.2018

Zájezd do Lurd s návštěvou Andorry, Nevers a Bordeaux 4. 4. - 9. 4. 2018

Štítky: Andorra Francie

Lurdy 1858-2018
Zájezd do Lurd s návštěvou Andorry, Nevers a Bordeaux 4. 4. - 9. 4. 2018
 

Využijte navíc slevy 240,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu a slevy naší CA 100,- Kč/osoba platné do 31. 1. 2018!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 240,- Kč/osoba!

Plánujete navštívit světoznámé Lurdy a rádi byste si program zpestřili v nádherném horském mini státu Andorra a zavítali taky do známých měst Nevers či Bordeaux? Využijte právě této lákavé kombinace autobusem a letecky za solidní cenu!

Cena: 11.070,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Bordeaux - Budapešť, lux bus, 3x hotelové ubytování, 1x poutní dům, 3x snídaně, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, transfer z letiště Budapešť do Bratislavy, příruční zavazadlo do letadla 10 kg, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy v podvečer, noční jízda do Francie.

2. den: Příjezd do Nevers v odpoledních hodinách, ubytování přímo v poutním areálu kláštera sv. Girldarda v Nevers. Prohlídka areálu, osobní modlitby. Zde, v klášterní kapli, je vystaveno neporušené tělo sv. Bernadetty Soubirousové. Bernadeta, obyčejná dívka, se stala vyslankyní Panny Marie. V Lurdech, v Masabiellské jeskyni, se jí osmnáctkrát zjevila Panna Maria a předala jí své poselství.

3. den: Mše v klášterní kapli, odjezd malebnou krajinou jižní Francie do mini státu Andorra, nacházejícího se vysoko v Pyrenejích. V čele státu stojí francouzský prezident spolu s biskupem ze španělského Seo de Urguel. Navštívíme městečko Pas de la Casa, známé překrásnou polohou, ale také širokým sortimentem značkového spotřebního zboží, které zde lze nakoupit za mimořádně výhodné ceny. Ubytování, osobní volno.

4. den: Mše v místním kostele sv. Petra, odjezd do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod.

5. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, volný program. Po večeři společná modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

6. den: Bohoslužba, odjezd do Bordeaux (UNESCO). Město je světoznámé díky bohaté historii, mezinárodnímu obchodu s vínem a architektonickým památkám, jako je katedrála sv. Ondřeje, Pont de Pierre, Place de la Bourse a dalším. Prohlídka historického centra, odjezd na letiště, odlet do Budapešti. Následně transfer do Bratislavy.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS