Mimořádná cena!
17.03.2018 – 22.03.2018, cena: 5.590,- Kč

Zájezd do Říma, San Giovanni Rotondo, Pietrelciny a Loreta za mimořádnou cenu 17. 3. - 22. 3. 2018

Štítky: Itálie Řím

Novinka
Zájezd do Říma, San Giovanni Rotondo, Pietrelciny a Loreta za mimořádnou cenu 17. 3. - 22. 3. 2018
 

V případě zájmu neváhejte, máme poslední místa!

Putujte s námi do Věčného města Řím a po stopách sv. Pátera Pia do San Giovanni Rotondo, jeho rodiště Pietrelciny a také do Loreta, známého italského poutního místa. Součástí programu je i generální audience s papežem Františkem. Zájezd nabízíme za mimořádnou cenu!

Mimořádná cena: 5.590,- Kč!

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 3x ubytování se snídaní, 3x večeře spolu, 2x hotelové a 1x v bungalovech (mobilních domcích). V každém jsou dvě ložnice: v jedné ložnici je dvoulůžkový pokoj s přistýlkou ​​a v další se nachází manželská postel. Každý pokoj má vlastní koupelnu. V areálu je nová wifi zóna, restaurace, bar, pizzerie, dostupné autobusem a metrem, duchovní doprovod, průvodce, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, místní doprava v San Giovanni Rotondo, jízdenky na metro/1 lístek 100 min. - 1,50 €, celodenní 7,- €, vstupy, příplatek za sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: V podvečer odjezd ze Slovenska (z Bratislavy). Noční jízda přes Rakousko a severní Itálii.

2. den: Příjezd na významné poutního místa Loreto. V bazilice Panny Marie Loretské se nachází dům sv. Rodiny ve kterém žila Panna Marie s Ježíškem a sv. Josefem v Nazaretu. Když v roce 1263 Svatá země definitivně padla do rukou islámu, dům Svaté rodiny byl zbourán. Podle legendy však příbytek Svaté rodiny unikl zkáze a byl zázračně přenesen anděly přes hory a moře, nejprve do Dalmácie. 10. května 1291 postavili dům na zem v Trsatu nad Rjekou. V noci na 12. prosince dům zmizel a andělé ho přemístili na pobřeží Jaderského moře do oblasti Recanati. Poslední přemístění bylo 7. září 1295 do Loreta. Náboženský program, mše sv., osobní modlitby. Večeře, ubytování

3. den: Po snídani odjezd do San Giovanni Rotondo, kde žil páter Pio od roku 1916 až do své smrti v roce 1968. V klášterní kapli při modlitbě přijal 20. září 1918 dar stigmat, které nosil na svém těle 50 let. Přestože se páter Pio snažil svá stigmata skrývat, pověst o nich se roznesl a do San Giovani Rotondo začaly přicházet zástupy věřících, aby se zúčastnili mše sloužené P. Piem a pak v dlouhých řadách čekali u něho na zpověď. Prohlídka areálu, hrob a muzeum otce Pia, křížová cesta, ubytování. Po večeři individuální možnost účasti na modlitbě ve staré bazilice ve 20:30 hodin.

4. den: Po snídani přesun do rodiště Pátera Pia - městečka Pietrelciny. Návštěva muzea a kostela ve Františkánském konventu, farní kostel. Prohlídka rodného domu a kostela sv. Anny, kde byl 26. května 1887 pokřtěn, 27. září 1899 zde přistoupil k prvnímu sv. přijímání a později byl biřmován. Zde měl několik mystických zážitků a také zjevení Panny Marie a Andělů strážných. Odpoledne přesun do Říma, ubytování. Po večeři fakultativně prohlídka večerního Říma, případně osobní volno.

5. den: Po snídani program ve Vatikánu - generální audience se Svatým otcem Františkem na náměstí sv. Petra. Odpoledne návštěva baziliky sv. Petra. Apoštolův hrob se nachází přímo pod hlavním oltářem. Původní kostel zde stál již ve 4. století. Osobní modlitby u hrobu sv. Jana Pavla II. Fakultativně možnost výstupu na kupoli, případně procházka známými římskými náměstími. Následně odjezd noční jízdou na Slovensko.

6. den: Příjezd do Bratislavy v dopoledních hodinách.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška








Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


01.06.2013

Vatikán

Vatikán

Vatikán, Svatopetrské náměstí, bazilika sv. Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS