Super cena!
05.11.2017 – 16.11.2017, cena: 5.640,- Kč

Zájezd do Říma za super cenu listopad 2017

Štítky: Itálie

Zájezd do Říma za super cenu listopad 2017
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Pojeďte s námi do města, kde historie je víc než jen pojem. Navštivte všechny hlavní památky, zavítejte do Vatikánu, zúčastněte se všeobecné audience s papežem Františkem, useberte se v modlitbě na vzácných duchovních místech...

Termín:

5. 11. - 9. 11. 2017

12. 11. - 16. 11. 2017

Cena: 5.640,- Kč!

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 2x ubytování se snídaní ve 4* hotelu u stanice metra, duchovní doprovod, průvodce, 2x večeře, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa v Římě - platí se na místě, jízdenky na metro (1 lístek 100 min. - 1,50 EUR, celodenní 6,- EUR), fakultativně návštěva Vatikánských muzeí (16,- EUR, s potvrzením biskupského úřadu 8,- EUR - zajišťuje CK), sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy, noční jízda do Říma přes Rakousko a severní Itálie.

2. den: Ráno příjezd do Říma, přesun do historického centra. Baziliky Santa Maria Maggiore - jeden z nejstarších a nejvýznamnějších mariánských chrámů na světě. Původní bazilika byla postavena ve 4. stol. V roce 867 papež Hadrián II. v chrámu za přítomnosti sv. Cyrila a sv. Metoděje položil na hlavní oltář slovanské bohoslužebné knihy a tak schválil staroslověnštinu jako liturgický jazyk. Prohlídka Lateránské baziliky, kde bylo první sídlo papežů. Možnost modlitby na Svatých schodech, které dala převézt sv. Helena z Jeruzaléma do Říma. V blízkosti se nachází bazilika sv. Klementa s relikviemi sv. Cyrila. Osobní volno, večeře, ubytování.

3. den: Po snídani návštěva baziliky sv. Pavla za hradbami, vybudované nad světcových hrobem. Antické památky - Koloseum, Forum Romanum, Trajánovo fórum, Kapitol, Piazza Venezia. Přesun do Vatikánu. Fakultativně návštěva Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí, bazilika sv. Petra ve Vatikánu, hrob sv. Jana Pavla II. a sv. Jana XXIII., osobní modlitby. Možnost výstupu na kupoli. Večeře, ubytování.

4. den: Po snídani všeobecná audience se Svatým otcem na náměstí sv. Petra ve Vatikánu. Pokračování v prohlídce centra Říma s antickými i křesťanskými památkami, Panteon, bazilika sv. Petra v okovech, kde je známá socha Mojžíše od Michelangela, nejznámější římské náměstí a fontány včetně největší Fontána di Trevi. Následně odjezd noční jízdou na Slovensko.

5. den: Příjezd do Bratislavy v dopoledních hodinách.

Program je spojen s každodenní mší.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


01.06.2013

Vatikán

Vatikán

Vatikán, Svatopetrské náměstí, bazilika sv. Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS