Bez nočních přejezdů
15.10.2018, cena: 2.590,- Kč

Adventní zájezd do Drážďan s návštěvou poutního místa Jiřetín pod Jedlovou a koupáním v termálech Bad Schandau 8. 12. - 9. 12. 2018

Štítky: Česká republika Německo

Adventní zájezd do Drážďan s návštěvou poutního místa Jiřetín pod Jedlovou a koupáním v termálech Bad Schandau 8. 12. - 9. 12. 2018
 

Do 15. 11. 2018 od nás navíc obdržíte slevu 100,- Kč/osoba!

Prožijte kouzlo adventu v malebných Lužických horách, na známém poutním místě Jiřetín pod Jedlovou a ve vyzdobených Drážďanech, které nabízejí nejstarší adventní trhy v Německu. Během zájezdu budete mít navíc možnost odpočinku v termálech Bad Schandau. Jedeme z několika míst ČR, bez nočních přejezdů. Pojeďte s námi!

Cena: 2.590,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 1x ubytování s polopenzí (výborná domácí strava) v poutním domě v areálu kláštera Kongregace Dcer Božské Lásky - dvou a třílůžkové pokoje a apartmány (společné sociální zařízení), výlet do Toskana Therme v Bad Schandau, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: komplexní cestovní pojištění 110,- Kč/osoba, vstupy

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové do Jiřetína pod Jedlovou, známého poutního místa ležícího v malebné přírodě Lužických hor. Ubytování v areálu kláštera kongregace Dcer Božské Lásky. V areálu poutního místa je unikátní křížová cesta a kaple sv. Kříže. Náboženský program, osobní modlitby, procházka v nádherné přírodě, možnost výletu do oblíbených termálních lázní Toskana Therme v Bad Schandau v Německu. Večeře, osobní volno.

2. den: Po snídani odjezd do Drážďan v Německu (9 hodin přestávka). Během adventu se po celém městě konají vánoční trhy. Pravděpodobně nejznámější jsou na tzv. vánoční míli, která vede od hlavního nádraží podél ulice Prager Straße k náměstí Altmarkt.. Účast na nedělní dopolední mši v katedrále Nejsvětější Trojice (v 10:30). Prohlídka historického centra, fakultativně možnost návštěvy Zwingeru. Uvidíte unikátní „Winterlights Drážďan“ - 15 metrů vysoký vánoční strom a efektní blesk; vedle tribuny najdete kulinářské speciality z jednotlivých regionů celého Německa. Objevíte také dům Santa Clause, který vykouzlí sváteční atmosféru pro děti i dospělé. Osobní volno, v podvečer odjezd po stejné trase do ČR.

Možnost nástupu také v Senici a Kútoch.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS