Mimořádná cena!
06.12.2019 – 10.12.2019, cena: 3.840,- Kč

Adventní zájezd do Loreta, San Marina a Forli 6. 12. - 10. 12. 2019

Štítky: Itálie San Marino

Novinka
Adventní zájezd do Loreta, San Marina a Forli 6. 12. - 10. 12. 2019
 

Zveme vás na poutní a adventní zájezd do Loreta v jubilejním loretánském roce s návštěvou adventních trhů v San Marinu a Forli - rodiště sv. Peregrína, patrona onkologických pacientů. Zájezd nabízíme za mimořádnou cenu!

Mimořádná cena: 3.840,- Kč!

V ceně je zahrnuto: doprava lux bus, 2x hotelové ubytování **** se snídaní, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, lanovka Borgo Maggiore - centrum San Marino 4,50 EUR, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč

Možný příplatek (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění 270,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy cca ve 22:00 hodin. Noční jízda přes Rakousko a severní Itálii.

2. den: Příjezd do třetího nejmenšího státu Evropy (po Vatikánu a Monaku) - republiky San Marino. Byla založena v roce 301 na vrchu Monte Titano (726 m). Dodnes se zde zachovalo mnoho vzácných starobylých památek, historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Náměstí Piazza della Liberta, Palazzo Publico, pevnosti Mše sv. v bazilice sv. Marina, postavené na základech starokřesťanské baziliky, zmiňované již v roce 530. Návštěva kostela sv. Petra, kde byly uchovávány ostatky sv. Marina až do roku 1713. Zažijeme kouzelnou adventní atmosféru na vrchu Monte Titano, vánoční trhy s charakteristickými dřevěnými stánky, kde najdete inspiraci pro drobné i nákladné dárky, řemeslné výrobky, vánoční dekoraci, oblečení. Neodolatelná je široká nabídka sladkostí a lahůdek. Vedle trhu je Villaggio delle Meraviglia, zábavná vesnička pro rodiny s dětmi a pro milovníky předvánoční atmosféry, s různými hrami a workshopy. Je tu dům Santa Clause, domy Elfů a jiných pohádkových bytostí. Speciální pošťák přebírá (sklízí) listy s vánočními přáními. Centrum oživují také pouliční umělci, žongléři, živá hudba a různé zábavné představení. Restaurace nabízejí tematické (sezónní) menu s typickými slavnostními jídly. Odjezd na ubytování.

3. den: Po snídani celodenní náboženský program v Loretu. Na slavnost Neposkvrněného Početí dne 8. 12. 2019 začíná zvláštní loretánský jubilejní rok, který bude trvat do 10. 12. 2020. Uskuteční se při příležitosti 100. výročí vyhlášení Panny Marie z Loreta za patronku všech lidí využívajících dopravu vzdušnou cestou. Vatikánský státní sekretář kardinál Pietro Parolin v bazilice Svatého domu v Loretu slavnostně otevře jubilejní Svatou bránu.

Jak uvedl papežský delegát pro známé mariánské sanktuárium arcibiskup Fabio Dal Cin:

"Svatý dům z Nazareta je náboženským prvkem, protože je místem, kde se narodila a kde vyrůstala Panna Maria, kde žila Svatá rodina. Je však také silným prvkem obecného antropologického symbolismu: odvolává se na hodnoty, kořeny, které si každý člověk nese s sebou. Symbolicky je to velký dům celého světa."

Panna Maria z Loreta je také patronkou italského vojenského letectva, které bude spolupracovat na organizaci akcí jubilejního roku. Návrat na ubytování.

4. den: Po snídani odjezd do Forli, rodiště sv. Peregrína, patrona onkologických pacientů. Návštěva baziliky se světcových hrobem, mše sv., osobní modlitby. Původní kostel zde stál již ve 12. století, dnešní podoba baziliky je z roku 1750. Se strohou cihlovou fasádou kontrastuje nádherný interiér. Odjezd na Slovensko.

5. den: Brzy ráno příjezd na Slovensko (do Bratislavy).

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS