Novinka
04.12.2021 – 05.12.2021, cena: 2.590,- Kč

Adventní zájezd do Mariazell s koupáním v termálech Laa an der Thaya a návštěvou Mikulova 4. 12. - 5. 12. 2021

Štítky: Česká republika Rakousko

Adventní zájezd do Mariazell s koupáním v termálech Laa an der Thaya a návštěvou Mikulova 4. 12. - 5. 12. 2021
 

K zájezdu od nás obdržíte jako dárek originální magnetku s fotkou z Mariazell

Využijte skvělé příležitosti prožít neopakovatelnou předvánoční atmosféru významného poutního místa Mariazell a odpočinout si v termálním ráji Laa an der Thaya v Rakousku! Na programu bude také návštěva starobylého vinařského města Mikulov, nad nímž se vypíná poutní místo Svatý kopeček. Jedeme z Brna, přidejte se k nám!

Cena: 2.590,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 1x kvalitní ubytování v Dolních Dunajovicích, 1x snídaně, průvodce, duchovní doprovod

V ceně není zahrnuto: vstupy, komplexní cestovní pojištění 130,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách z Brna (odjezd bude navazovat na vlakový spoj z Hradce Králové a okolí) do překrásného poutního místa Mariazell, mše svatá v bazilice, jedné z nejvýznamnějších mariánských svatyní střední Evropy. Osobní volno na modlitby. Návštěva tradičních adventních trhů s neopakovatelnou předvánoční atmosférou. V podvečerních hodinách odjezd na ubytování na jižní Moravě.

2. den: Snídaně, odjezd do rakouského termálního ráje Laa an der Thaya – termálních lázní, které jsou ideálním místem pro odpočinek a relax. Přejezd do Mikulova, historického a vinařského města na jižní Moravě, nad nímž se vypíná poutní místo Svatý kopeček - mše svatá, kratší osobní volno. Návrat v podvečerních hodinách.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

16.12.2016

Mariazell

Mariazell

Mariazell, Laa an der Thaya, Mikulov

autor: VČ a Marie Šmídová

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS