Akční nabídka!
13.05.2018

Akční nabídka: Prožijte s námi úchvatná biblická místa Turecka a nádherný řecký (biblický) ostrov Patmos!

Štítky: Řecko Turecko

Akční nabídka: Prožijte s námi úchvatná biblická místa Turecka a nádherný řecký (biblický) ostrov Patmos!

Milí přátelé, poutníci, cestovatelé,

 

srdečně vás zveme na náš speciální zájezd Úchvatné biblické Turecko a nádherný řecký (biblický) ostrov Patmos, který se uskuteční v termínu 25. 9. - 2. 10. 2018.

Patmos je malý ostrov ležící v Egejském moři. Někdy bývá označován jako Egejský Jeruzalém a to především díky své bohaté historii. Je totiž místem, kde apoštol Jan psal knihu Zjevení. Během pobytu na tomto nádherném ostrově budete mít možnost zhlédnout jeho hlavní památky (Jeskyni Apokalypsy a klášter sv. Jana), vyslechnout si duchovní promluvy, ztišit se, relaxovat, plavat nebo šnorchlovat v průzračně čisté vodě Egejského moře a ochutnat místní tradiční pokrmy či vynikající víno.

Kromě řeckého Patmu prozkoumáte taky biblická místa dnešního Turecka - sedm círk, jimž apoštol Jan adresoval své listy (Efez, kde mimo jiné působil velký světec apoštol Pavel a kde se konal jeden z nejvýznamnějších ekumenických koncilů starověku, dále Smyrna, Pergamon, Thyatiry, Sardy, Filadelfia a Laodicea).

Vrcholem putování bude návštěva významného poutního místa Meryemana (domku Panny Marie) nad slavným Efezem, kde podle jedné z tradic žila a zesnula Panna Maria.

Během programu se vám bude věnovat jeden z nejerudovanějších průvodců - Mons. Dr. Ján Majerník.

Bližší informace o zájezdu a on-line přihlášku naleznete zde.

Kompletní nabídku našich zájezdů najdete na www.poutnizajezdy.cz.

Těšíme se na případnou spolupráci s vámi!

Cestovní agentura PoutníZájezdy.CZ

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis | PoutníKnihy.CZ |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS