Novinka
22.02.2024 – 03.03.2024, cena: 31.880 Kč

Atraktivní zájezd do Izraele a Jordánska 22. 2. - 3. 3. 2024

Štítky: Izrael Jordánsko

Atraktivní zájezd do Izraele a Jordánska 22. 2. - 3. 3. 2024
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Zveme vás na jeden z našich nejpopulárnějších zájezdů! Vydejte se s námi na atraktivní zájezd do Izraele v kombinaci s Jordánskem. Čeká vás bohatý program za skvělou cenu (Jeruzalém, Betlém, Nazaret, plavba po Genezaretském jezeře, Mrtvé moře, Petra, Wadi Rum + noc v poušti atd.) v doprovodu erudovaného průvodce a zážitky, které zůstanou nejen na fotografiích, ale především ve vašem srdci!

Cena: 31.880 Kč

V ceně je zahrnuto:

 • letenka Vídeň – Ammán (přes Frankfurt), Tel Aviv – Vídeň,
 • 9x hotelové ubytování se snídaní 8x večeře (ve 2-3 lůžkových pokojích se soc. zařízením) + 1x ubytování v poušti - Wadi Rum s polopenzí
 • doprava klimatizovaným autobusem během celého pobytu
 • odborný průvodce - kněz
 • vstupy v Jordánsku včetně Petry
 • servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

 • hraniční poplatky Izrael/Jordánsko, víza, obslužné a audioprůvodce (sluchátka pro zkvalitnění výkladu průvodce - kněze), které spolu představují částku 120 EUR (platí se přímo průvodci)
 • fakultativní výlety
 • jednolůžkový pokoj za příplatek 8.160 Kč - na vyžádání, nebo pokud klienta není možné doubytovat

Možné příplatky (doporučujeme):

 • příplatek za transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 640 Kč
 • komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu s pojistným krytím do výše 80 % storno poplatku 840 Kč nebo pojištění Pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 1.120 Kč

Program:

1. den: Ráno setkání v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do Ammánu v Jordánsku. Po příletu ubytování.

2. den: Přesun do Petry. Celodenní prohlídka Petry, někdejšího hlavního města Nabatejské říše, vytesaného do skály (Římská provincie Arabie, kde pobýval podle Gal 1,17 pobýval aspoštol Pavel). Program, prohlídka, až po známý klášter, mše ve starém byzantském chrámu, odpoledne přesun do pouště Wadi Rum, noc na poušti.

3. den: Cesta džípy, přesun na horu Nebo, místo Mojžíšovy smrti. Přejezd do Izraele. Ubytování.

4. den: Návštěva Qasr al Jahúd - místo Ježíšova křtu na hranicích Izraele a Jordánska, místo působení sv. Jana Křtitele, Jericho a Wadi Quelt.

5. den: Po snídani Jeruzalém - Olivová hora - návštěva Dominus Flevit, místa kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agónie (smrtelného zápasu Ježíše). Bazilika Hrobu Panny Marie, prohlídka starého Jeruzaléma, Zeď nářků, místo Ježíšova odsouzení a bičování. Odpoledne Hora Sion, Večeřadlo, Kostel zapření sv. Pera. Večeře a nocleh v Betlémě.

6. den: Program v Jeruzalémě. Křížová cesta - Via Dolorosa, bazilika Božího hrobu, odpoledne návštěva Ein Karem. Návrat do Betléma, večeře, ubytování.

7. den: Po snídani odjezd do Betánie a následně odjezd k Mrtvému moři, možnost koupání. Večeře, ubytování v Betlémě.

8. den: Brzy ráno přesun do Galileje. Výstup na horu Tábor, prohlídka kostela Proměnění Páně. Následně návštěva místa prvního zázraku v Káně Galilejské, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Následně návštěva Nazareta - baziliky Zvěstování, kostela sv. Josefa. Večeře a nocleh v Nazaretu.

9. den: Ráno odjezd ke Genezaretskému jezeru: Hora Blahoslavenství, Kafarnaum - dům sv. Petra, Tabgha - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. Možnost plavby po Genezaretském jezeře (fakultativně). Večeře ubytování v Betlémě.

10. den: Po snídani program v Betlémě, návštěva Pole pastýřů, bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, možnost nákupu suvenýrů.

11. den: Brzy ráno odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer na letiště.

Program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu. Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Vážení poutníci a klienti,

rádi bychom vás informovali, že online přihláška na našem webu je opět v provozu.

Děkujeme za přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
15.07.2012

Jordánsko

Jordánsko

Betánie za Jordánem, Mrtvé moře, hora Nebo, Madaba, Mukawir, Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS