Super cena!
26.11.2023 – 11.12.2023, cena: 27.300 Kč

Atraktivní zájezd do Izraele a Jordánska - devítidenní cesta za super cenu - listopad/prosinec 2023

Štítky: Izrael Jordánsko Palestina

Novinka
Atraktivní zájezd do Izraele a Jordánska - devítidenní cesta za super cenu - listopad/prosinec 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200 Kč/osoba.

Zveme vás na jeden z našich nejpopulárnějších zájezdů! Vydejte se s námi na atraktivní zájezd do Izraele v kombinaci s Jordánskem za super cenu. Čeká vás bohatý program (Jeruzalém, Betlém, Nazaret, plavba po Genezaretském jezeře, Mrtvé moře, Petra, Wadi Rum + noc v poušti atd.) v doprovodu erudovaného průvodce a zážitky, které zůstanou nejen na fotografiích, ale především ve vašem srdci!

Vyberte si ze dvou termínů:

1. termín: 26. 11. - 4. 12. 2023 - vyprodáno

2. termín: 3. 12. - 11. 12. 2023

Super cena: 27.300 Kč!

V ceně je zahrnuto:

 • Mezinárodní letenka Vídeň - Ammán, Tel Aviv - Vídeň

 • Servisní (letištní) poplatky

 • Hotelové ubytování s polopenzí + 1x ubytování v poušti

 • Doprava klimatizovaným autobusem během celého pobytu

 • Odborný průvodce - kněz

 • Vstupy v Jordánsku - Petra

V ceně není zahrnuto:

 • Hraniční poplatky Izrael - Jordánsko, víza, obslužné a audio průvodce (sluchátka pro zkvalitnění výkladu průvodce) 120 EUR (platí se průvodci)

 • Fakultativní výlety

 • Příplatek za aktuální pandemická opatření, která může vyžadovat Izrael, resp. Jordánsko (testy, místní průvodce, nižší počet poutníků ve skupině atd.)
 • Jednolůžkový pokoj - na vyžádání nebo pokud není možné klienta doubytovat 4.160 Kč

Možné příplatky (doporučujeme):

 • Komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 700 Kč nebo komplexní cestovní pojištění Pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 940 Kč
 • Transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 520 Kč/osoba

Program:

1. den: Ráno odjezd na letiště do Vídně, odlet do Ammánu v Jordánsku. Po příletu přesun do Petry, ubytování.

2. den: Celodenní prohlídka Petry, někdejšího hlavního města Nabatejské říše, vytesaného do skály (Římská provincie Arabie, kde se podle Gal 1,17 zdržoval i apoštol Pavel). Program, prohlídka až po známý klášter, mše ve starém byzantském chrámu, odpoledne přesun do pouště Wadi Rum, cesta džípy a noc na poušti.

3. den: Dopoledne přesun na horu Nebo, odjezd do Izraele. Ubytování v Betlémě.

4. den: Po Jeruzalém - Olivová hora - návštěva Dominus Flevit, místa kde Ježíš plakal nad Jeruzalémem. Prohlídka Getsemanské zahrady, baziliky Agónie (smrtelného zápasu Ježíše). Bazilika Hrobu Panny Marie, prohlídka starého Jeruzaléma, Zeď nářků, místo Ježíšova odsouzení a bičování. Odpoledne hora Sion, Večeřadlo, kostel zapření sv. Pera. Večeře a nocleh v Betlémě.

5. den: Program v Jeruzalémě. Křížová cesta - Via Dolorosa, bazilika Božího hrobu.

6. den: Po snídani odjezd do Betánie, zastávka v Ein Karem, Jericho a Wadi Quelt a následně odjezd k Mrtvému moři, možnost koupání. Večeře, ubytování v Betlémě.

7. den: Brzy ráno přesun do Galileje. Výstup na horu Tábor, prohlídka kostela Proměnění Páně. Návštěva Místa prvního zázraku v Káně Galilejské, kde si manželé mohou obnovit manželské sliby. Následně návštěva Nazareta - baziliky Zvěstování, kostela sv. Josefa. Večeře a nocleh v Nazaretu.

8. den: Ráno odjezd ke Genezaretskému jezeru: Hora Blahoslavenství, Kafarnaum - dům sv. Petra, Tabgha - místo zázračného rozmnožení chlebů a ryb, místo Primátu sv. Petra. Plavba po Genezaretském jezeře. Večeře ubytování v Betlémě.

9. den: Program v Betlémě, návštěva Pole pastýřů, bazilika Narození Ježíše Krista, jeskyně Mléka, nákupy suvenýrů, odjezd na letiště, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Průvodce si vyhrazuje právo na změnu programu! Program v nabídkovém letáku je orientační a přizpůsobuje se odletovým časům a situaci v Izraeli.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Vážení poutníci a klienti,

rádi bychom vás informovali, že online přihláška na našem webu je opět v provozu.

Děkujeme za přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
15.07.2012

Jordánsko

Jordánsko

Betánie za Jordánem, Mrtvé moře, hora Nebo, Madaba, Mukawir, Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS