Vyprodáno
31.12.2019, cena: 46.310,- Kč

Atraktivní zájezd do Mexika s relaxem v Acapulcu za super cenu 6. 11. - 16. 11. 2018

Štítky: Mexiko

Doporučujeme
Atraktivní zájezd do Mexika s relaxem v Acapulcu za super cenu 6. 11. - 16. 11. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 250,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 1.130,- Kč/osoba!

Splňte si svůj životní cestovatelský a poutní sen a vydejte se s námi do úchvatného Mexika! Navštivte a prožijte největší poutní místo světa Guadalupe, probádejte tajuplné pyramidy, dejte si sklenku prvotřídní tequily u Tichého oceánu v Acapulcu... Mexiko je skvělá volba - vřele doporučujeme!

Cena: 46.310,- Kč

V ceně je zahrnuto: hotelové ubytování s polopenzí, 3*, 4* a 5* hotely, dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, mezinárodní letenka Vídeň - Mexico City - Vídeň, doprava lux bus během programu, pojištění insolventnosti, místní průvodce, průvodce - kněz, vstupy, transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět, komplexní cestovní pojištění, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: obslužné 90,- USD/osoba (platí se na místě)

Program zájezdu:

1. den: Transfer z Bratislavy na letiště do Vídně, následně odlet do Mexico City. Nachází se v nadmořské výšce 2.240 m n. m.

2. den: Brzy ráno přílet do Mexiko City, krátký odpočinek, odjezd do Guadalupe - nejslavnější poutní místo Latinské Ameriky. Prohlídka staré a nové baziliky Panny Marie Guadalupské, kde se nachází zázračný obraz Panny Marie. Náboženský program. Odpoledne prohlídka Mexiko City, hlavní náměstí Zocalo, katedrála, Národní palác s překrásnými freskami od Diego Rivera, které znázorňují historii Mexika. Večeře, ubytování.

3. den: Po snídani návštěva Tlatelolco, kde se nachází kostel apoštola sv. Jakuba. Zde byl pokřtěn sv. Juan Diego v roce 1529. Odtud chodil často pěšky do Cuautitlan, kde bydlel. Na tomto místě dnes stojí kostel. Pokračování přes Tulpetlac, dnes předměstí Mexico City, návštěva nejznámější mexické archeologické lokality Teotihuacan. Je vzdálena od Mexico City 50 km. Prohlédnete si pyramidu Slunce, pyramidu Měsíce, zbytky původních paláců a Třídu mrtvých. Návrat do Mexico City, večeře, ubytování.

4. den: Po snídani odjezd do Puebly, která se nachází na úpatí pohoří Sierra Madre del Sur a je obklopena sopkami Popocatepetl, Iztaccihuati, Pico de Orizaba a Malinche. Puebla leží ve výšce 2.200 m, je čtvrtým největším mexickým městem. Návštěva vesničky Cholula s kostely z 18. století, kde se prolínají vlivy indiánského umění a křesťanského náboženství. Tonantzintla - jeden z nejvýznamnějších kostelů v indiánském barokním slohu. Stavěli ho téměř 300 let. Interiér je celý pozlacený. Večeře a ubytování.

5. den: Po snídani prohlídka Cacaxtla - archeologické naleziště objevené asi před 30 lety, s unikátními starými freskami na přírodní desce o rozměrech 200x25 metrů. Olmécko-xicalanská civilizace obchodníků a válečníků po sobě zanechala velmi realistické nástěnné malby v zářivých barvách, většinou představují krvavé válečné motivy. Večeře a ubytování.

6. den: Po snídani odjezd do jednoho z nejkrásnějších koloniálních měst v zemi Taxco. Tomuto koloniálnímu skvostu přinesla bohatství těžba stříbra. Město bylo vystavěno na vrcholu hory, v níž se stříbro těžilo. Taxco je svými stříbrnými výrobky proslulé dodnes. Dominantou města je kostel Santa Priscila. Večeře, ubytování.

7. den: Po snídani odjezd k pobřeží Tichého oceánu do proslulého letoviska Acapulco, které získalo popularitu díky hollywoodským filmům. Návštěvníky přitahuje především pobřežní promenáda, hlavní náměstí, pevnost San Diego, množství diskoték, barů a klubů. Milovníci adrenalinu si přijdou na své na vysokých útesech La Querbrada, odkud skáčou skokani do vody. Nocleh v Acapulcu.

8. den: Snídaně, celodenní odpočinek na plážích v Acapulcu, večeře, ubytování.

9. den: odjezd z Acapulca do Cuernavaca, které je díky své stálé teplotě kolem 27 oC nazýváno městem "nekonečného léta". Prohlídka města. Nachází se zde katedrála, která je nejznámější na americkém kontinentu a palác El Palacio de Cortés, odkud španělský dobyvatel Cortés v letech 1522-32 vládl. Pokračování do Mexico City, večeře, ubytování.

10. den: Snídaně, program v hlavním městě podle vlastního výběru, osobní volno, nákupy, eventuálně opětovná návštěva Guadalupe, mše sv. Podvečer transfer na letiště, odlet ve večerních hodinách.

11. den: Přílet do Vídně ve večerních hodinách a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

28.05.2017

Mexiko

Mexiko

Mexico City, Guadalupe, Tlatelolco, Teotihuacan, Cholula, Tonantzintla, Puebla, Cacaxtla, Taxco, Acapulco...

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS