23.03.2021

Jsme tu stále pro vás a zůstáváme optimističtí

Jsme tu stále pro vás a zůstáváme optimističtí

Vážení klienti, milí poutníci,

jsme na začátku roku 2021 a chceme věřit, že pro nás všechny z hlediska putování mnohem příznivějšího, než byl ten minulý.

Chceme Vás ujistit, že situaci monitorujeme a v případě, že poutní zájezd do té které destinace není možné realizovat, vždy nabídneme náhradní termín. Nikdo z našich klientů se nemusí obávat o své zaplacené finanční prostředky. Každému garantujeme zvláštní přístup při hledání náhradního termínu. Pokud se to navzdory vzájemné snaze do určitého termínu nepodaří, bude Vám zaplacena záloha v plné výši vrácena.

Díky vakcinaci přicházejí první příznivé zprávy i z naší hlavní destinace, kterou je Svatá země. Přestože se nyní na určitou dobu "hermeticky uzavře" vzdušný prostor Izraele a výjimky se budou poskytovat pouze ve velmi výjimečných případech, náš izraelský partner předpokládá, že tato země již ve velmi krátkém čase přivítá první poutníky.

My jsme optimističtí a věříme, že se nám podaří tento optimismus sdílet spolu s Vámi. S otázkami a podněty se na nás můžete kdykoliv obrátit e-mailem nebo telefonicky, jsme tu pro Vás sedm dní v týdnu.

Váš Awertravel, Vaše PoutníZájezdy.CZ, leden 2021

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS