Novinka
30.04.2023 – 04.05.2023, cena: 17.680 Kč

Letecký zájezd Perly jižního Španělska - Granada, Cordoba, Malaga, Sevilla a Gibraltar 30. 4. - 4. 5. 2023

Štítky: Španělsko

Letecký zájezd Perly jižního Španělska - Granada, Cordoba, Malaga, Sevilla a Gibraltar 30. 4. - 4. 5. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Poznejte historické perly horkého jižního Španělska – Sevillu, Cordobu, Granadu, Malagu a jako bonus  také Gibraltar, odkud dohlédnete až do Maroka. Čeká vás bohatý program, který stojí za to absolvovat!

Cena: 17.680 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň – Granada, Sevilla – Vídeň (přes Madrid), 4x ubytování se snídaní ve dvou a třílůžkových pokojích se soc. zařízením, 3x večeře, doprava klimatizovaným autobusem po trase, odborný průvodce - kněz, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: vstupy, sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, městská taxa - platí se na místě, vstupenka do zahrad Alhambra včetně rezervačního poplatku 10 EUR

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět za 520 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 330 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 520; jednolůžkový pokoj za příplatek 3.120 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do Granady. Granada - perla Španělska a celého Iberského poloostrova, ukázka překrásné arabské architektury, návštěva zahrad Alhambra (palácová pevnost sultánů z rodu Nasrovců, vládců španělského maurského království, jejíž součástí je kostel Panny Marie, který nahradil mešitu). Přesun na hotel, ubytování.

2. den: Po snídani křesťanská Granada, Capilla Real a hrobka Izabely Kastilské a Ferdinanda Aragonského. Zde působil i svatý Jan z Boha. Město, na které se nezapomíná. Cordoba - jedno z nejnavštěvovanějších španělských měst. Město, které dominovalo středověké Evropě, rodiště Senecy a Lucana, působiště Averroa a Maimonidese, fantastický mix křesťanské, muslimské a židovské kultury. Mešita - katedrála, stojící na místě původního vizigotského chrámu. Nedaleko Cordoby se narodil sv. František Solano a působil zde i sv. Jan Avilský. Odjezd na hotel, večeře, ubytování.

3. den: Po snídani římské památky. Přesun do Malagy, rodiště Pabla Picassa. Místní čtvrť umělců zvaná španělská Soho byla přeměněna na pouliční galerii. Pokračovat budete po mramorem vydlážděné obchodní ulici Marqués de Larios, kde během obědové přestávky ochutnáte španělskou specialitu paellu, kterou zapijeme lahodnou ovocnou sangrií. Návštěva majestátní katedrály, jejíž výstavba trvala více než 200 let a představuje skvost barokní architektury. Odjezd na hotel, večeře, ubytování.

4. den: Po snídani přesun na Gibraltar - anglická enkláva na Španělském pobřeží a alespoň kousek Británie, marocké pobřeží na dohled. Procházka po hlavní ulici Main Street, historické domy, katedrála, památníky, obchody. V případě příznivého počasí možnost výjedzu lanovkou, která jezdí do 19:45. Cena zpátečního lístku je cca 18 EUR. Ve výšce 412 m n. m. lze pozorovat volně žijící opice a vychutnat si panoramatický výhled. Odjezd do Sevilly na hotel, večeře, ubytování.

5. den: Po snídani Sevilla – hlavní město horké Andalusie a přístav, kam se přiváželo bohatství Nového světa, majestátní katedrála La Giralda s typickou zvonicí, Kolumbova hrobka, zvenčí palác Alcazar, Zlatá věž. Maurská architektura vás okouzlí, jakmile vstoupíte do města. Park Maria Luisa, Španělské náměstí. Odjezd na letiště, odlet do Vídně.

Program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS