09.10.2020 – 14.10.2020, cena: 15.640,- Kč

Letecký zájezd Perly jižního Španělska - Sevilla, Cordoba, Granada, Valencie a Gibraltar 9. 10. - 14. 10. 2020

Štítky: Španělsko

Novinka
Letecký zájezd Perly jižního Španělska - Sevilla, Cordoba, Granada, Valencie a Gibraltar 9. 10. - 14. 10. 2020
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 310,- Kč/osoba.

Poznejte historické perly horkého jižního Španělska – Sevillu, Cordobu, Granadu, Valencii a jako bonus  také Gibraltar, odkud dohlédnete až do Maroka. Čeká vás bohatý program, pojeďte s námi!

Cena: 15.640,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Malaga, Valencia - Vídeň, 5x ubytování se snídaní ve dvou a třílůžkových pokojích se soc. zařízením, 4x večeře, doprava klimatizovaným autobusem po trase, odborný průvodce - kněz, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč, městská taxa platí se na místě

Možné příplatky (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 320,- Kč, transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě brzy ráno, transfer na letiště do Vídně, odlet do Malagy. Po příletu přesun na Gibraltar - anglická enkláva na Španělském pobřeží a aspoň kousek Británie, marocké pobřeží na dohled. Procházka po hlavní ulici Main Street, historické domy, katedrála, památníky, obchody. V případě příznivého počasí možnost výjezdu lanovkou, která jezdí do 19:45. Cena zpáteční jízdenky je cca 12,- EUR. Ve výšce 412 m n. m. lze pozorovat volně žijící opice a vychutnat si panoramatický výhled. V podvečer odjezd na hotel, večeře, ubytování.

2. den: Po snídani Sevilla - hlavní město horké Andalusie a přístav, kam se přiváželo bohatství Nového světa, majestátní katedrála a Giralda, Kolumbova hrobka, palác Alcazar, Zlatá věž. Maurská architektura vás okouzlí hned po vstupu do města. Zvonice La Giralda, park Maria Luisa, Španělské náměstí, Barrio Santa Cruz - stará charismatická židovská část města s jejím úzkými uličkami. Odjezd na hotel, ubytování.

3. den: Po snídani Cordoba - jedno z nejnavštěvovanějších španělských měst. Město, které dominovalo středověké Evropě, rodiště Senecy a Lucana, působiště Averroa a Maimonidese, fantastický mix křesťanské, muslimské a židovské kultury. Mešita - katedrála, stojící na místě původního vizigótského chrámu, Alcazar a sídlo evropských monarchů, unikátní synagogy, římské památky. Nedaleko Cordoby se narodil sv. František Solano a působil zde i sv. Jan z Avily. Odjezd na hotel, večeře, ubytování.

4. den: Po snídani prohlídka Granady - perla Španělska a celého Iberského poloostrova, ukázka překrásné arabské architektury, mše sv. v Alhambře (palácová pevnost sultánů z rodu Nasrovců, vládců španělského maurského království, jejíž součástí je kostel Panny Marie, který nahradil mešitu), křesťanská Granada, Capilla Real a hrobka Isabely Kastilské a Ferdinanda. Zde působil i svatý Jan z Boha. Město, na které se nezapomíná. Přesun na hotel, večeře, ubytování.

5. den: Po snídani přesun do Valencie, jednoho z největších a nejbohatších španělských měst. Prohlídka historického centra. Katedrála byla založena v 13. století a uchovává vzácnou památku Santo Caliz (svatý grál), z něhož údajně pil Pán Ježíš při poslední večeři. Ve středověku byl kalich ukrytý v klášteře v severní Aragonii. Gotická stavba La Lonja - burza, kterou chrání UNESCO. Osobní volno, odjezd na hotel, večeře, ubytování

6. den: Odjezd na letiště, odlet do Vídně. Následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis | PoutníKnihy.CZ |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS