Slevová akce!
17.03.2022 – 23.03.2022, cena: 18.390,- Kč

Letecký zájezd do Fatimy, Lurd, La Saletty a Ženevy 17. 3. - 23. 3. 2022

Štítky: Francie Portugalsko Švýcarsko

Letecký zájezd do Fatimy, Lurd, La Saletty a Ženevy 17. 3. - 23. 3. 2022
 

Do 31. 1. 2022 od nás navíc obdržíte slevu 390,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 390,- Kč/osoba!

Zveme vás na oblíbený a pohodlný letecký zájezd, během něhož navštívíte světoznámá poutní místa Fatima v Portugalsku a Lurdy a La Salette ve Francii. Bonusem bude ještě návštěva sympatického švýcarského města Ženeva.

Cena: 18.390,- Kč

V ceně je zahrnuto: 3x přelet Vídeň - Ženeva, Toulouse - Lisabon, Lisabon - Vídeň, přímé linky, lux bus během programu, 6x ubytování, 5x snídaně, 4x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 460,- Kč anebo pojištění pandemic včetně onemocnění Covid-19 za 740,- Kč

Program zájezdu:

1. den: setkání skupiny v Bratislavě ráno, transfer na letiště do Vídně, odlet do Ženevy. Rozprostírá se v malebném prostředí, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Róna. Jezero je součástí luxusního centra města. Obklopují ho nádherné parky, špičkové hotely a sídla těch nejúspěšnějších firem. Z nábřeží je za dobrého počasí vidět zasněžený Mont Blanc, nejvyšší horu Evropy (4807 m), vzdálenou asi 70 km. Dominantou města je působivý vodotrysk, dosahující výšky 140 m, který vodu čerpá přímo z jezera výkonnými čerpadly. Mše svatá v bazilice Panny Marie. Uctíme si tu milostivou sochu Panny Marie, kterou v roce 1954 daroval papež Pius IX. tomuto místu, když ho prohlásil za baziliku minor. Románsko-gotická katedrála sv. Petra z 13. stol., historická radnice a městská zbrojnice. Přesun do La Salette, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasůčkem v roce 1846. Návštěva baziliky Panny Marie, možnost soukromé modlitby. Ubytování.

2. den: Mše, po snídani panoramatická jízda přes území jižní Francie do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznánya církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani náboženský program v Lurdech, prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., mše svatá. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou. Křížová cesta, eucharistické procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech, pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Odjezd na letiště cca ve 14:00 hodin, odlet z Toulouse do Lisabonu. Po příletu přesun do Fatimy - jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování.

5. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Dále možnost ochutnávky portského vína v Cave Do Vinho - A Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Dozvíte se informace o technologii výroby portského vína. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně 8 letého bílého i červeného portského. Po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí, ubytování.

6. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě, moderní chrám Nejsvětější Trojice. Křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinto Marto. Možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem Svět sjednocený v modlitbě. Členové šíří autentické poselství naděje a míru fatimských zjevení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí, ubytování.

7. den: Snídaně, mše svatá, osobní volno, odjezd na letiště v Lisabonu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS