Slevová akce!
04.05.2020 – 09.05.2020, cena: 17.070,- Kč

Letecký zájezd do Fatimy, Lurd a La Saletty 4. 5. - 9. 5. 2020

Štítky: Francie Portugalsko

Novinka
Letecký zájezd do Fatimy, Lurd a La Saletty 4. 5. - 9. 5. 2020
 

Využijte slevy 350,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2020!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 350,- Kč/osoba!

Zveme vás na oblíbený a pohodlný zájezd, během něhož navštívíte nejvýznamnější mariánská poutní místa Evropy: Fatimu, Lurdy a La Salettu. Přihlaste se včas a vydejte s námi na tuto nezapomenutelnou poutní cestu!

Cena: 17.070,- Kč

V ceně je zahrnuto: 3x přelet: Vídeň - Miláno, Toulouse - Lisabon, Lisabon - Vídeň, přímé linky, lux bus během programu, 5x ubytování se snídaní, 4x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 320,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě cca v 9:30 hod., transfer na letiště do Vídně, odlet do Milána. Po příletu přesun do La Saletty, jednoho z nejmalebnějších poutních míst. Nachází se ve Francouzských Alpách. Zde se zjevila Panna Maria dvěma pasáčkům v roce 1846. Návštěva baziliky Panny Marie, mše sv., možnost soukromé modlitby, ubytování.

2. den: Mše sv., po snídani panoramatická jízda přes území jižní Francie do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani náboženský program v Lurdech, prohlídka areálu, komplex bazilik, mezinárodní mše sv. v podzemní bazilice Pia X., pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou. Křížová cesta, eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Lurdy - mše u jeskyně Zjevení, po snídani odjezd na letiště v Toulouse, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazán "tanec slunce". Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Večeře, ubytování.

5. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě, moderní chrám Nejsvětější Trojice. Kížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Také možnost ochutnávky portského vína v Cave Do Vinho - A Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Seznámíte se s technologií výroby portského vina. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně 8 letého bílého i červeného portského. Po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelní procesí, ubytování.

6. den: Fatima - po snídani možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem Svět sjednocený v modlitbě. Členové šíří autentické poselství naděje a pokoje fatimských zjevení. Před obědem odjezd na letiště v Lisabonu, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

La Salette

La Salette

Vysokohorské poutní místo La Salette (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS