Vyprodáno
31.12.2020, cena: 16.010,- Kč

Letecký zájezd do Fatimy, Lurd a Ženevy 4. 5. - 9. 5. 2020

Štítky: Francie Švýcarsko

Novinka
Letecký zájezd do Fatimy, Lurd a Ženevy 4. 5. - 9. 5. 2020
 

Zveme vás na oblíbený a pohodlný letecký zájezd, během něhož navštívíte světoznámá poutní místa Fatima v Portugalsku a Lurdy ve Francii. Bonusem pak bude návštěva sympatického švýcarského města Ženeva.

Cena: 16.010,- Kč

V ceně je zahrnuto: 3x přelet Vídeň - Lisabon, Lisabon - Toulouse, Ženeva - Vídeň, přímé linky, lux bus během programu, 5x ubytování se snídaní, 3x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč

Možné příplatky (doporučujeme): transfer letiště Vídeň 400,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 320,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Odpoledne odjezd z Bratislavy na letiště do Vídně, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější Trojice. Možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem Svět sjednocený v modlitbě. Členové šíří autentické poselství naděje a pokoje fatimských zjevení.  Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu ve Fatimě. Křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Také možnost ochutnávky portského vína v Cave Do Vinho - A Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Dozvíte se informace o technologii výroby portského vína. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně 8 letého bílého i červeného portského. Po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí, ubytování.

4. den: Brzy ráno odjezd na letiště v Lisabonu, odlet do Toulouse. Po příletu transfer do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocný dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidé a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., křížová cesta, odpoledne eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

5. den: Lurdy - po snídani pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou, osobní modlitby. Odjezd na ubytování na Francouzské riviéře.

6. den: Po snídani přesun do Ženevy, druhého největšího švýcarského města. Rozprostírá se v malebném prostředí, kde ze Ženevského jezera vytéká řeka Rôna. Jezero je součástí luxusního centra města. Obklopují ho nádherné parky, špičkové hotely a sídla těch nejúspěšnějších firem. Z nábřeží je za dobrého počasí vidět zasněžený Mont Blanc, nejvyšší horu Evropy (4807 m), vzdálenou asi 70 km. Dominantou města je působivý vodotrysk, dosahující výšky 140 m, vodu čerpá přímo z jezera výkonnými čerpadly. Mše sv. v bazilice Panny Marie. Uctíme si tu milostivou sochu Panny Marie, kterou v roce 1954 daroval papež Pius IX. tomuto místu, když ho prohlásil za baziliku minor. Románsko-gotická katedrála sv. Petra z 13. stol., historická radnice a městská zbrojnice. Procházka po nábřeží. Přesun na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS