11.05.2018 – 15.05.2018, cena: 17.010,- Kč

Letecký zájezd do Fatimy a Santiago de Compostela 11. 5. - 15. 5. 2018

Štítky: Portugalsko Španělsko

Letecký zájezd do Fatimy a Santiago de Compostela 11. 5. - 15. 5. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 350,- Kč/osoba!

Letecká varianta zájezdu do světoznámé a oslovující Fatimy (na den výročí 1. zjevení) a starobylého poutního města Santiago de Compostela. Pojeďte s námi!

Cena: 17.010,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Lisabon, Santiago de Compostela - Budapešť, lux bus, 2x ubytování s polopenzí ve Fatimě, 1x ubytování v Santiago de Compostela s polopenzí, duchovní doprovod, průvodce, transfer z Bratislavy na letiště Budapešť a zpět, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě ve 23:45 hodin, transfer na letiště do Budapešti.

2. den: Odlet do Lisabonu v 5:50. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října 1917 svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Zastávka ve vesničce Aljustrel, možnost navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Ubytování a následně prohlídka areálu. Bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. V 16:30 portugalská mše u kaple Zjevení, následně od 17:30 eucharistické procesí. Po večeři ve 21:30 mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí.

3. den: Fatima. Po snídani slavnostní náboženský program v den výročí 1. zjevení Panny Marie 13. května 2017. V 9:00 modlitba růžence u kaple Zjevení, v 10:00 mše u vnějšího oltáře před bazilikou. Odpoledne prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, modlitby. Také možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem: "Svět sjednocený v modlitbě". Členové šíří autentické poselství naděje a pokoje fatimských zjevení. Možnost ochutnávky portského vína v Cave Do Vinho - A Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Dozvíte se o technologii výroby portského vina. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně osmiletého bílého i červeného portského. Po večeři mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí. Ubytování.

4. den: Po snídani odjezd do Santiago de Compostela, prohlídka historického centra. Po starobylých poutních cestách pěšky sem přicházejí poutníci z celého světa. Návštěva baziliky, kde se nachází hrob sv. Jakuba apoštola, modlitby. Ubytování. Účast na hlavní poutní mši v 19:30. Večeře. Osobní volno.

5. den: Odjezd na letiště, odlet do Budapešti, transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS