Novinka
01.06.2024 – 04.06.2024, cena: 16.450 Kč (včetně letištních poplatků)

Letecký zájezd do Fatimy s krátkou prohlídkou Porta 1. 6. - 4. 6. 2024

Štítky: Fatima Portugalsko

Letecký zájezd do Fatimy s krátkou prohlídkou Porta 1. 6. - 4. 6. 2024
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Představujeme vám novinkový letecký zájezd do Fatimy, světoznámého a oslovujícího poutního místa v Portugalsku obohacený kratší návštěvou Porta, města vín. Poleťte s námi!

Termín: 1. 6. - 4. 6. 2024

Cena: 16.450 Kč (včetně letištních poplatků)

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Porto, Porto - Vídeň, servisní (letištní) poplatky, lux bus, 3x hotelové ubytování, 3x polopenze, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: městská taxa (platí se na místě), jednolůžkový pokoj za příplatek 2.550 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 640 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 310 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 410 Kč

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny, transfer na letiště do Vídně, odlet do Porta. Transfer na hotel, ubytování.

2. den: Po snídani krátká prohlídka města Porto, historické budovy s dlaždicemi "azulejos", katedrála Terreiro da Sé,... Transfer do Fatimy, jednoho z nejznámějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října, svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván „tanec slunce“. Kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, svíčkové procesí, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu ve Fatimě. Slovenská křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Možná ochutnávka portského vína v Cave Do Vinho - Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Dozvíte se o technologii výroby portského vína. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně 8 letého bílého i červeného portského. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, svíčkové procesí, ubytování.

4. den: Po snídani transfer na letiště Porto, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

📌 NEPŘEHLÉDNĚTE: Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako centrála. Ceny v Kč vždy schvaluje centrála a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky (především letištní poplatky), které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K většině zájezdů navíc poskytujeme slevy. Děkujeme za přízeň!

❓ Přečtěte si odpovědi na časté otázky našich klientů.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

PoutníZájezdy.CZ - specialista na poutní zájezdy po celém světě │ tel.: +420 731 604 770 │ e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám poutní zájezdy do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, La Saletty, Medžugorje, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

Náš blog Svatá zeměPoutnictví Tiskárna Grantis

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS