Novinka
29.04.2024 – 03.05.2024, cena: 17.470 Kč

Letecký zájezd do Fatimy s návštěvou Lisabonu a Santarému 29. 4. - 3. 5. 2024

Štítky: Fatima Portugalsko

Letecký zájezd do Fatimy s návštěvou Lisabonu a Santarému 29. 4. - 3. 5. 2024
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Představujeme vám novinkový letecký zájezd do Fatimy, světoznámého a oslovujícího poutního místa v Portugalsku s návštěvou hlavního portugalského města Lisabonu a poutního místa Santarém. Poleťte s námi!

Termín: 29. 4. - 3. 5. 2024

Cena: 17.470 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Lisabon (přes Zurich), Lisabon - Vídeň, (přes Ženevu), servisní (letištní) poplatky, lux bus, 4x hotelové ubytování se snídaní, 3x večeře, duchovní doprovod - průvodce

V ceně není zahrnuto: městská taxa (platí se na místě), jednolůžkový pokoj za příplatek 3.060 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Možné příplatky (doporučujeme): komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 380 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 510 Kč

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny, transfer na letiště do Vídně, odlet do Lisabonu. Po příletu autokarová prohlídka Lisabonu, hlavního města Portugalska – návštěva okrajové čtvrti Belém – v minulosti významný přístav, odkud do světa vypluli objevitelé a dobyvatelé. Torre de Belem (věž sloužila jako pevnost i maják), klášter a chrám sv. Hyeronyma (zvenku), mistrovské dílo manuelského slohu, památník mořeplavců - je věnován zámořským objevům. Transfer do Fatimy, jednoho z nejznámějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října, svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván „tanec slunce“. Ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Kaple zjevení s milostivou sochou Panny Marie, Bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, osobní modlitby. Možnost ochutnávky portského vína v Cave Do Vinho - Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Dozvíte se o technologii výroby portského vína. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně 8 letého bílého i červeného portského. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, svíčkové procesí, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu ve Fatimě. Slovenská křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, svíčkové procesí, ubytování.

4. den: Po snídani možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem "Svět sjednocený v modlitbě". Členové šíří autentické poselství naděje a míru fatimských zjevení. Další náboženský program, osobní volno. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, svíčkové procesí, ubytování.

5. den: Po cestě na letiště do Lisabonu zastávka v Santarém, na místě eucharistického zázraku, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Vážení poutníci a klienti,

rádi bychom vás informovali, že online přihláška na našem webu je opět v provozu.

Děkujeme za přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS