Novinka
11.10.2019 – 14.10.2019, cena: 12.640,- Kč

Letecký zájezd do Lurd 11. 10. - 14. 10. 2019

Štítky: Francie

Letecký zájezd do Lurd 11. 10. - 14. 10. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 240,- Kč/osoba.

Prožijte s námi nezapomenutelnou atmosféru světoznámého poutního místa Lurdy ve Francii! Nabízíme vám pohodlnou leteckou variantu s bohatým duchovním programem a ubytováním v těsné blízkosti sanktuária. Na zájezd potřebujete pouze minimum dní dovolené.

Cena: 12.640,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Toulouse, Toulouse - Vídeň, přes Mnichov, 3x hotelové ubytování se snídaní, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, transfer z letiště a na letiště v Toulouse, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě.

Možné příplatky (doporučujeme): transfer na letiště a z letiště Vídeň 400,- Kč/osoba, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu do výše 80 % storno poplatku 210,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě po obědě, transfer autobusem na letiště do Vídně, odlet do Toulouse. Po příletu přesun do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Mše sv., prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Osobní modlitby, volný program. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Mezinárodní mše sv. v podzemní bazilice Pia X., odpoledne křížová cesta, eucharistická procesí s požehnáním nemocných, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Mše sv. v jeskyni Zjevení, snídaně, osobní modlitby, odjezd do Toulouse na letiště, odlet do Vídně. Následně transfer do Bratislavy.

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS