Další termín
06.05.2024 – 09.05.2024, cena: 17.190 Kč (včetně letištních poplatků)

Letecký zájezd do Lurd 6. 5. - 9. 5. 2024

Štítky: Francie Lurdy

Letecký zájezd do Lurd 6. 5. - 9. 5. 2024
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Zájezdy s návštěvou Lurd se velmi rychle plní, v případě zájmu neváhejte!

Nabízíme vám další květnový termín jednoho z našich nejoblíbenějších zájezdů - do světoznámých Lurd ve Francii, na poutní místo, kde se nebe dotýká Země. Duchovní hloubka, ztišení a načerpání sil... Poleťte s námi!

Termín: 6. 5. - 9. 5. 2024

Cena: 17.190 Kč (včetně letištních poplatků)

V ceně je zahrnuto:

  • letenka Vídeň - San Sebastian, San Sebastian - Vídeň (přes Madrid)
  • lux bus
  • 3x hotelové ubytování se snídaní, 2x večeře
  • duchovní doprovod - průvodce
  • servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto:

  • sedadlo v přední části autobusu 380 Kč
  • městská taxa (platí se na místě)
  • jednolůžkový pokoj za příplatek 3.060 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta není možné doubytovat

Možné příplatky (doporučujeme):

  • transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 640 Kč
  • komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 310 Kčnebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 410 Kč

Program:

1. den: Ráno setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do San Sebastian, transfer do Lurd cca 2 hodiny. Lurdy - nejznámější poutní místo ve Francii. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce Bernadette Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, mše svatá v jeskyni Zjevení, ubytování.

2. den: Celodenní náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., odpoledne eucharistické procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový průvod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, odpoledne eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, ubytování.

4. den: Mše svatá, snídaně, osobní volno, odjezd do San Sebastian, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy s předpokládaným příjezdem v podvečerních hodinách.

Poutnií program je spojen s každodenní mší svatou a duchovním slovem.

📌 NEPŘEHLÉDNĚTE: Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako centrála. Ceny v Kč vždy schvaluje centrála a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky (především letištní poplatky), které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K většině zájezdů navíc poskytujeme slevy. Děkujeme za přízeň!

❓ Přečtěte si odpovědi na časté otázky našich klientů.

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.
20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

PoutníZájezdy.CZ - specialista na poutní zájezdy po celém světě │ tel.: +420 731 604 770 │ e-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám poutní zájezdy do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, La Saletty, Medžugorje, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

Náš blog Svatá zeměPoutnictví Tiskárna Grantis

© Design, redakční systém: Webdesignum.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS