18.10.2018 – 25.10.2018, cena: 18.740,- Kč

Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Barcelony a Bordeaux 18. 10. - 25. 10. 2018

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Lurdy 1858-2018
Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Barcelony a Bordeaux 18. 10. - 25. 10. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 200,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 390,- Kč/osoba!

Novinka: Komfortní letecká varianta zájezdu do světoznámých Lurd a významné Fatimy s návštěvou Barcelony a Bordeaux. Pro veškerý komfort zájezd nabízí tři přelety.

Cena: 18.740,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Bordeaux, Barcelona - Lisabon, Lisabon - Vídeň, lux bus, 6x hotelové ubytování se snídaní, 5x večeře, duchovní doprovod, průvodce, transfer z Bratislavy na letiště a zpět, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě ve 23:55 hodin. Transfer autobusem na letiště Budapešť.

2. den: Odlet do Bordeaux v 6:05 hodin. Po příletu prohlídka města, které je světoznámé díky bohaté historii, mezinárodnímu obchodu s vínem a architektonickým památkám, jako je katedrála sv. Ondřeje, Pont de Pierre, Place de la Bourse a další. Prohlídka historického centra, přesun do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Křížová cesta, osobní modlitby, eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Křížová cesta, odpoledne mezinárodní mše v 16:00 hodin, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

5. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Před obědem odjezd do Barcelony, centra Katalánska, ve středověku nejvýznamnější obchodní přístav ve Středomoří, dnes moderní velkoměsto. Autokarová prohlídka centra, nejslavnější stavba Antonia Gaudiho nádherný chrám Sagrada Família, zastávka u památníku Kryštofa Kolumba, pěší procházka po nejznámější ulici města La Rambla. Večer odjezd na letiště, odlet do Lisabonu.

6. den: Po příletu transfer do Fatimy, ubytování. Fatima patří mezi nejvýznamnější poutní místa v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října 1917 svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Po snídani náboženský program - mše sv., prohlídka areálu, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie. Také možnost návštěvy centra Světového apoštolátu Fatimy (WAF). Toto mezinárodní modlitební sdružení, schválené Svatým stolcem, se řídí heslem Svět sjednocený v modlitbě. Členové šíří autentické poselství naděje a pokoje fatimských zjevení. Po večeři ve 21:30 mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí.

7. den: Po snídani pokračování v náboženském programu ve Fatimě. Prohlídka moderního chrámu Nejsvětější Trojice, modlitby. Křížová cesta do vesničky Aljustrel, pěšky možnost navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinto Marto. Pro zájemce možnost ochutnávky portského vína v Cave Do Vinho - A Garrafeira de Fatima. V příjemném prostředí budete sledovat film o regionu řeky Douro, kde leží město Porto. Dozvíte se infonformace o technologii výroby portského vina. Následuje degustace kvalitního stolního vína a následně 8letého bílého i červeného portského. Po večeři ve 21:30 mezinárodní modlitba růžence a světelné procesí.

8. den: Brzy ráno odjezd na letiště Lisabon, (snídaně v balíčku), odlet do Vídně v 8:00 hodin. Po příletu transfer do Bratislavy s příjezdem odpoledne.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS