Slevová akce!
06.05.2019 – 12.05.2019, cena: 15.640,- Kč

Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 6. 5. - 12. 5. 2019

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Novinka
Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 6. 5. - 12. 5. 2019
 

Využijte slevy 310,- Kč/osoba za včasné objednání zájezdu do 31. 1. 2019!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 310,- Kč/osoba!

Nestihli jste v jubilejním roce zavítat do světoznámé Fatimy v Portugalsku? Oslovilo vás toto místo natolik, že máte v úmyslu jej navštívit zas? Máte rádi pohodlné cestování letadlem? Zvolte právě tuto variantu a kromě Fatimy budete mít příležitost zhlédnout a prožít také neméně oslovující Lurdy, starobylé Santiago de Compostela a poutní město Braga.

Cena: 15.640,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Lisabon, Toulouse - Budapešť (přes Frankfurt), lux bus, 6x ubytování se snídaní, 4x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa (platí se na místě), vstupy

Možné příplatky (doporučujeme): pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku, cena 370,- Kč/osoba, pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, transfer z Bratislavy na letiště Budapešť a zpět 530,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Bratislavy v dopoledních hodinách na letiště do Budapešti, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější Trojice, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, Francisca Marto a Jacinty Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do španělského poutního města Santiago de Compostela. Zastávka ve významném historickém a poutním městě Braga. Nádherné schodiště Escadaria do Bom Jesus vede ke kostelu Bom Jesus Monte, lemují ho alegorické sochy a kaple s výjevy křížové cesty. Uprostřed každého mezipatra velkolepého schodiště je figurální reliéf s fontánkou. V podvečer příjezd do Santiago de Compostela. Účast na večerní poutní mši v bazilice sv. Jakuba, večeře, ubytování, možnost večerní procházky v historickém centru.

4. den: Po snídani odjezd podél Atlantiku po severní části Pyrenejského poloostrova, kolem Ovieda a San Sebastian do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

5. den: Po snídani náboženský programu v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Křížová cesta. Odpoledne eucharistické procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

6. den: Po snídani pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

7. den: Brzy ráno transfer na letiště v Toulouse, odlet do Budapešti a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS