Vyprodáno
31.12.2020, cena: 15.640,- Kč

Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 7. 10. - 13. 10. 2019

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Pro velký zájem přidán další termín
Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 7. 10. - 13. 10. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 310,- Kč/osoba.

Rádi byste navštívili dvě nejznámější poutní místa Evropy, portugalskou Fatimu a francouzské Lurdy? Upřednostňujete pohodlné cestování letadlem? Zvolte právě tuto variantu a kromě Fatimy a Lurd budete mít příležitost navštívit taky starobylé Santiago de Compostela a poutní město Braga. Pro velký zájem jsme opět přidali další, podzimní termín!

Cena: 15.640,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Lisabon, Toulouse - Budapešť - přímé linky, lux bus, 6x ubytování se snídaní, 4x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa, platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/osoba

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a z letiště Budapešť 530,- Kč/osoba, pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba do 69 let, pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku - cena 370,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Odjezd na letiště do Vídně, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování. Mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější trojice, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, sv. Francisca Marto a sv. Jacinty Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do španělského poutního města Santiaga de Compostela. Zastávka na významném historickém a poutním městě Braga. Nádherné schodiště Escadaria do Bom Jesus vede ke kostelu Bom Jesus Monte, lemují ho alegorické sochy a kaple s výjevy křížové cesty. Uprostřed každého mezipatra velkolepého schodiště je figurální reliéf s fontánkou. V podvečer příjezd do Santiaga de Compostela. Účast na večerní poutnické mši v bazilice sv. Jakuba, večeře, ubytování, možnost večerní procházky v historickém centru.

4. den: Po snídani odjezd podél Atlantiku po severní části Pyrenejského poloostrova, kolem Ovieda a San Sebastian do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

5. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne, křížová cesta. Odpoledne eucharistické procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

6. den: Po snídani pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

7. den: Mše sv., snídaně, transfer na letiště v Toulouse, odlet do Budapešti a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Fatima

Fatima

Poutní místo Fatima v Portugalsku

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS