Vyprodáno
31.12.2019, cena: 15.900,- Kč

Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 7. 5. - 13. 5. 2019

Štítky: Francie Portugalsko Španělsko

Novinka
Letecký zájezd do Lurd a Fatimy s návštěvou Santiaga de Compostela a Bragy 7. 5. - 13. 5. 2019
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 170,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 310,- Kč/osoba.

Nestihli jste v jubilejním roce zavítat do světoznámé Fatimy v Portugalsku? Oslovilo vás toto místo natolik, že máte v úmyslu jej navštívit zas? Máte rádi pohodlné cestování letadlem? Zvolte právě tuto variantu a kromě Fatimy budete mít příležitost zhlédnout a prožít také neméně oslovující Lurdy, starobylé Santiago de Compostela a poutní město Braga. Pro velký zájem jsme přidali nový termín!

Cena: 15.900,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Lisabon, Toulouse - Vídeň (přes Zurich), lux bus, 6x ubytování se snídaní, 4x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa, platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 400,- Kč/osoba

Možné příplatky (doporučujeme): pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80 % storno poplatku, cena 370,- Kč/osoba, pojištění léčebných výloh v zahraničí 200,- Kč/osoba, transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 400,- Kč/osoba

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách na letiště do Vídně, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který byl nazván "tanec slunce". Ubytování. Večer mezinárodní modlitba růžence u kaple Zjevení, světelné procesí.

2. den: Po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, kaple Zjevení s milostivou sochou Panny Marie, bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější Trojice, křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, Francisca Marto a Jacinty Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u kapli Zjevení, světelné procesí, ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do španělského poutního města Santiago de Compostela. Zastávka ve významném historickém a poutním městě Braga. Nádherné schodiště Escadaria do Bom Jesus vede ke kostelu Bom Jesus Monte, lemují ho alegorické sochy a kaple s výjevy křížové cesty. Uprostřed každého mezipatra velkolepého schodiště je figurální reliéf s fontánkou. V podvečer příjezd do Santiago de Compostela. Účast na večerní poutní mši v bazilice sv. Jakuba, večeře, ubytování, možnost večerní procházky v historickém centru.

4. den: Po snídani odjezd podél Atlantiku po severní části Pyrenejského poloostrova, kolem Ovieda a San Sebastian do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce - Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidé a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.

5. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Křížová cesta. Odpoledne eucharistická procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyni Zjevení a světelný průvod, ubytování.

6. den: Po snídani pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

7. den: Brzy ráno transfer na letiště v Toulouse, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Lisabon, Toulouse - Vídeň, přes Zurich, lux bus, 6 x ubytování se snídaní, 4 x večeře, duchovní doprovod, průvodce

V ceně není zahrnuto: servisní poplatky 205, - €, transfer na letiště a z letiště Vídeň 15, - €, městská taxa, platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 15, - €

Možný příplatek:

- pojištění léčebných výloh v zahraničí 7,56 €

- i pojištění storna zájezdu: krytí do výše 80% storno poplatku, cena 14, - €

Poutní program je spojen s každodenní mší svatou!

Program zájezdu:


1.den: odjezd v ranních hodinách na letiště do Vídně, odlet do Lisabonu. Po příletu transfer do Fatimy, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v Evropě. V roce 1917 se zde třem dětem zjevovala Panna Maria. Děti dostaly poselství známé jako Fatimské proroctví. Až 70 000 lidí bylo při posledním zjevení 13. října svědkem výjimečného fenoménu na obloze, který se nazval "tanec slunce". Ubytování. Večer mezinárodní modlitba růžence při Kapli zjevení, svíčková procesí.


2.den: po snídani náboženský program ve Fatimě. Prohlídka areálu, Kaple zjevení s milostivé sochou Panny Marie, Bazilika s hroby sv. Františka a sv. Hyacinty Marto a také sestry Lucie, moderní chrám Nejsvětější trojice, Slovenská křížová cesta z Fatimy do vesničky Aljustrel, možnost pěšky navštívit rodné domy tří vizionářů Lucie Santos, Francisca Marto a Jacinto Marto. Po večeři mezinárodní modlitba růžence při Kapli zjevení, svíčková procesí, ubytování.


3. den: po snídani odjezd do španělského poutního města Santiago de Compostela. Zastávka ve významném historickém a poutním městě Braga. Nádherné schodiště Escadaria do Bom Jesus vede ke kostelu Bom Jesus Monte, lemují ho alegorické sochy a kaple s výjevy křížové cesty. Uprostřed každého mezipatra velkolepého schodiště je figurální reliéf s fontánkou. Podvečer příjezd do Santiago de Compostela. Účast na večerní poutnické sv. mši v bazilice sv. Jakuba, večeře, ubytování, možnost večerní procházky v historickém centru.


4.den: Po snídani odjezd podél Atlantiku po severní části Pyrenejského poloostrova, kolem Ovieda a San Sebastian do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocný holčičce - Bernadette Soubirousové. Zjevení byly oficiálně uznány církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začali přicházet mnozí lidé a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Ubytování.


5.den: po snídani náboženský programu v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilika, podzemní Bazilika Pia X .., Individuální možnost návštěvy bazénů s Lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta. Odpoledne eucharistická procesí, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence při Jeskyni Zjevení a svíčkový průvod, ubytování.


6. den: po snídani pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, které jsou spojeny se životem

sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence při Jeskyni Zjevení a svíčkový průvod, ubytování.


7.den: brzy ráno transfer na letiště v Toulouse, odlet do Vídně a následně transfer do Bratislavy.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS