Vyprodáno
28.12.2023, cena: 12.220 Kč

Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Barcelony 23. 4. - 26. 4. 2023

Štítky: Francie Lurdy Španělsko

Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Barcelony 23. 4. - 26. 4. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Očekávaný zájezd je opět tu - zveme vás do nádherných Lurd s bonusovou Barcelonou. Přihlaste se včas a vydejte s námi na tuto nezapomenutelnou poutní cestu!

Cena: 12.220 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Barcelona, Barcelona - Vídeň, lux bus, 3x hotelové ubytování s polopenzí, duchovní doprovod, průvodce, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, městská taxa - platí se na místě

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště Vídeň a zpět 520 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 310 Kč, nebo pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 420 Kč

Program zájezdu:

1. den: Brzy ráno setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do Barcelony. Po příletu transfer do Lurd, ubytování. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce – Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Mše sv., osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

2. den: Celodenní náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., odpoledne eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný doprovod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Křížová cesta, odpoledne eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný doprovod, ubytování.

4. den: Mše sv., snídaně, následně odjezd do Barcelony, centra Katalánska, ve středověku nejvýznamnější obchodní přístav ve Středomoří, dnes moderní velkoměsto. Autokarová prohlídka centra, nejslavnější stavba Antonia Gaudiho nádherný chrám Sagrada Família, zastávka u památníku Kryštofa Kolumba, pěší procházka po nejznámější ulici města La Rambla. Odjezd na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS