Vyprodáno
28.12.2023, cena: 14.660 Kč

Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Barcelony a Andorry 11. 5. - 15. 5. 2023

Štítky: Andorra Francie Lurdy Španělsko

Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Barcelony a Andorry 11. 5. - 15. 5. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Nabízíme vám novinkový letecký zájezd do světoznámých Lurd obohacený návštěvou Barcelony a mini horského státu Andorra. Nádherná místa, duchovní hloubka, ztišení a načerpání sil... Poleťte s námi!

Cena: 14.660 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Barcelona, Barcelona - Vídeň, lux bus, 4x hotelové ubytování se snídaní, 3x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní (letištní) poplatky

V ceně není zahrnuto: sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, městská taxa - platí se na místě

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň do Bratislavy 520 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 390 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na Covid 19 v ceně 520 Kč

Program zájezdu:

1. den: Brzy ráno setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do Barcelony. Odjezd malebnou horskou krajinou do mini státu Andorra, nacházejícího se vysoko v Pyrenejích. V čele státu stojí francouzský prezident spolu s biskupem ze španělského Seo de Urguel. Ubytování, osobní volno.

2. den: Po snídani navštívíme městečko Pas de la Casa, známé překrásnou polohou, ale také širokým sortimentem značkového spotřebního zboží, které zde lze nakoupit za mimořádně výhodné ceny. Následně panoramatická jízda přes horský masiv Pyrenejí do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce – Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, ubytování.

3. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena s životem sv. Bernadetty v městečku Lurdy - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Individuální možnost návštěvy pramene s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne, aktuálně možnost obmytí rukou a obličeje. Křížová cesta, odpoledne eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, ubytování.

4. den: Po snídani celodenní náboženský program v Lurdech. Mezinárodní mše svatá v 9:30 hod., prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., osobní volno. Odpoledne eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a svíčkový doprovod, ubytování.

5. den: Mše sv., snídaně, následně odjezd do Barcelony, centra Katalánska, ve středověku nejvýznamnější obchodní přístav ve Středomoří, dnes moderní velkoměsto. Autokarová prohlídka centra, nejslavnější stavba Antonia Gaudiho nádherný chrám Sagrada Família, zastávka u památníku Kryštofa Kolumba, pěší procházka po nejznámější ulici města La Rambla. Odjezd na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Poutnický program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS