18.10.2018 – 22.10.2018, cena: 13.450,- Kč

Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Bordeaux 18. 10. - 22. 10. 2018

Štítky: Francie

Lurdy 1858-2018
Letecký zájezd do Lurd s návštěvou Bordeaux 18. 10. - 22. 10. 2018
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba!

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 240,- Kč/osoba!

Představujeme další termín žádaného leteckého zájezdu do světoznámých Lurd, které v tomto roce slaví 160. výročí od 1. zjevení. Na programu bude také návštěva města vín Bordeaux. Pojeďte s námi!

Cena: 13.450,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Budapešť - Bordeaux, Bordeaux - Budapešť, lux bus, 3x hotelové ubytování s polopenzí, duchovní doprovod, průvodce, transfer z Bratislavy na letiště Budapest a zpět, příruční zavazadlo do letadla 10 kg, servisní poplatky, komplexní cestovní pojištění

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, vstupy, sedadlo v přední části autobusu 410,- Kč/os.

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě ve 23:55., Transfer autobusem na letiště Budapešť.

2. den: odlet do Bordeaux v 6:05 hod. Po příletu prohlídka města, které je světoznámé díky bohaté historii, mezinárodnímu obchodu s vínem a architektonickým památkám, jako je katedrála sv. Ondřeje, Pont de Pierre, Place de la Bourse a další. Prohlídka historického centra, přesun do Lurd. Zde se v roce 1858 v jeskyni zjevovala Panna Maria nemocné dívce Bernadettě Soubirousové. Zjevení byla oficiálně uznána církví v roce 1862. Postupně na místo zjevení začalo přicházet mnoho lidí a bylo zaznamenáno mnoho zázračných uzdravení. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

3. den: Po snídani náboženský program v Lurdech. Prohlídka areálu, komplex bazilik, podzemní bazilika Pia X., Individuální možnost návštěvy bazénů s lurdskou vodou dopoledne, případně odpoledne. Slovenská křížová cesta, osobní modlitby, eucharistická procesí. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

4. den: Po snídani pokračování v náboženském programu v Lurdech. Pěší prohlídka po stopách sv. Bernadetty a návštěva míst, která jsou spojena se životem sv. Bernadetty - rodný dům a farní kostel, ve kterém byla pokřtěna. Slovenská křížová cesta, odpoledne mezinárodní mše v 16:00 hodin, osobní modlitby. Po večeři mezinárodní modlitba růžence u jeskyně Zjevení a světelný průvod, ubytování.

5. den: Brzy ráno odjezd na letiště do Bordeaux, odlet do Budapešti. Následně transfer do Bratislavy

Poutní program je spojen s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

20.09.2014

Lurdy

Lurdy

Poutní místo Lurdy a Pyreneje (Francie)

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiago de Compostela a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Externí odkazy: TV-MIS | Masáže v Hradci Králové | Tiskárna Grantis |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku RSS