12.10.2021 – 15.10.2021, cena: 11.610,- Kč

Letecký zájezd do Říma 12. 10. - 15. 10. 2021

Štítky: Itálie Řím

Nový termín
Letecký zájezd do Říma 12. 10. - 15. 10. 2021
 

Jako dárek od nás navíc obdržíte slevu 150,- Kč/osoba.

Na zájezd se po splnění podmínek vztahuje také věrnostní sleva 200,- Kč/osoba.

Zažijte a prožijte s námi slavné město Řím! Bohatý program (včetně zajímavé večerní prohlídky), všechny čtyři papežské baziliky a další křesťanské a antické památky, generální audience s papežem Františkem ve Vatikánu... To vše a mnohem víc vás čeká během pohodlného čtyřdenního leteckého zájezdu za solidní cenu!

Cena: 11.610,- Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň - Řím - Vídeň, transfer z letiště a na letiště v Římě, 3x ubytování se snídaní, 2x večeře, duchovní doprovod, průvodce, servisní poplatky

V ceně není zahrnuto: městská taxa - platí se na místě, jízdenky na metro (1 lístek 100 min. - 1,50 EUR, celodenní 7,- EUR, fakultativně návštěva Vatikánských muzeí (17,- EUR, s potvrzením biskupského úřadu 8,- EUR - vyřizuje CK), vstupy

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň 410,- Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku 270,- Kč

Program zájezdu:

1. den: Setkání skupiny v Bratislavě brzy ráno, odjezd na letiště do Vídně, odlet do Říma. Následně transfer na hotel. Pěší prohlídka historického centra s antickými památkami - Koloseum, Forum Romanum, Trajánovo fórum, Kapitol, Piazza Venezia a nejznámější Fontana di Trevi. Návštěva baziliky sv. Petra v řetězech, kde je známá socha Mojžíše od Michelangela. Návrat na hotel, ubytování.

2. den: Po snídani návštěva baziliky sv. Pavla za hradbami, vybudované nad světcovým hrobem. Přesun do Vatikánu. Fakultativně návštěva Vatikánských muzeí se Sixtinskou kaplí, návštěva baziliky sv. Petra, hrob sv. Jana Pavla II. a sv. Jana XXIII., osobní modlitby. Možnost výstupu na kupoli. Pokračování v prohlídce centra Říma s antickými i křesťanskými památkami, Panteon, osobní volno, večeře, ubytování.

3. den: Po snídani prohlídka Lateránské baziliky, kde bylo první sídlo papežů. Možnost modlitby na Svatých schodech, které dala převést sv. Helena z Jeruzaléma do Říma. V blízkosti se nachází bazilika sv. Klementa s relikviemi sv. Cyrila. Návštěva baziliky Santa Maria Maggiore. Bazilika je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších mariánských chrámů na světě. Původní bazilika byla postavena ve 4. století. V roce 867 papež Hadrián II. v chrámu za přítomnosti sv. Cyrila a sv. Metoda položil na hlavní oltář slovanské bohoslužebné knihy a tak schválil staroslověnštinu jako liturgický jazyk. Večeře, ubytování.

4. den: Po snídani přesun do Vatikánu, účast na všeobecné audienci se Svatým otcem na náměstí sv. Petra. Zdobí ho nádherné fontány a jedinečný obelisk, je obklopeno kolonádou mohutných sloupů. Nad nimi je k vidění Apoštolský palác, odkud se o nedělích a slavnostech Svatý otec v poledne modlí modlitbu "Anděl Páně". Po audienci pokračování v náboženském programu, následně odjezd na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Poutní program je spojený s každodenní mší.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

01.06.2013

Vatikán

Vatikán

Vatikán, Svatopetrské náměstí, bazilika sv. Petra

autor: VČ

 

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS