16.05.2023 – 19.05.2023, cena: 11.700 Kč

Letecký zájezd do Španělska, Andorry a Francie - Barcelona, Andorra, Rocamadour, Orleans a Paříž 16. 5. - 19. 5. 2023

Štítky: Andorra Francie Španělsko

Letecký zájezd do Španělska, Andorry a Francie - Barcelona, Andorra, Rocamadour, Orleans a Paříž 16. 5. - 19. 5. 2023
 

K zájezdu od nás navíc obdržíte slevu 150 Kč/osoba.

Představujeme novinku v naší nabídce - putujte s námi do Barcelony s úchvatným chrámem Sagrada Familia, pokochojte se krásami mini státu Andorra, prožijte hluboká místa spjatá se sv. Zachariášem, sv. Janou z Arku, sv. Vincencem de Paul a sv. Kateřinou Labouré. Nechybí ani Paříž - kouzelná metropole Francie!

Termín: 16. 5. - 19. 5. 2023

Cena: 11.700 Kč

V ceně je zahrnuto: letenka Vídeň – Barcelona, Paříž - Vídeň, servisní (letištní) poplatky, lux bus, 3x hotelové ubytování se snídaní, duchovní doprovod, průvodce, 1 ks příruční zavazadlo do 10 kg (55x40x23 cm), 1 ks příruční zavazadlo do 2 kg (40x30x10 cm)

V ceně není zahrnuto: sedadlo v přední části autobusu 390 Kč, městská taxa - platí se na místě

Možné příplatky (doporučujeme): transfer z Bratislavy na letiště a z letiště Vídeň do Bratislavy 520 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu, pojistné krytí do výše 80 % storno poplatku za 310 Kč nebo pojištění pandemic včetně onemocnění na covid-19 v ceně 420 Kč, jednolůžkový pokoj za příplatek 2340 Kč - na vyžádání nebo pokud klienta nelze doubytovat

Program zájezdu:

1. den: Brzy ráno setkání skupiny v Bratislavě, transfer na letiště do Vídně, odlet do Barcelony, centra Katalánska, ve středověku nejvýznamnější obchodní přístav ve Středomoří, dnes moderní velkoměsto. Autokarová prohlídka centra, nejslavnější stavba Antonia Gaudího nádherný chrám Sagrada Família, památník Kryštofa Kolumba, nejznámější ulice města La Rambla. Přesun malebnou horskou krajinou do mini státu Andorra, nacházejícího se vysoko v Pyrenejích. V čele státu stojí francouzský prezident spolu s biskupem ze španělského Seo de Urgel. Ubytování, osobní volno.

2. den: Po snídani návštěva poutního místa Rocamadour. Zachariáš, manžel sv. Veroniky (říkali mu Amadour), tady má hrob (Rocamadour = skála sv. Amoudara). Pod skalním převisem nad kaňonem řeky Alzou jsou stupňovité stavby, křížová cesta a sedm kostelů – zde je socha zázračné Černé Madony ze 12. století. Toto místo kdysi navštívil i panovník Karel IV. s manželkou Blankou z Valois. Do skály je vyhloubená šachta, po které jezdí výtah, ale poutníci mohou vystoupat po 223 schodech. Tato cesta je známá, jako Via Sancta. Náboženský program, osobní modlitby. Odjezd na ubytování v oblasti Orleans.

3. den: Po snídani Orleans, historické město na romantické řece Loiře, v minulosti jedno z obchodních středisek římské provincie Galia. Ve 4. století zde bylo založeno biskupství. Prudký rozvoj kultury začal založením univerzity v roce 1309. Průlom v historii města nastal během stoleté války, kdy se zde v roce 1429 objevila Jana z Arku s početnou armádou a osvobodila město od anglického obléhání. Panna Orleánská patří mezi nejznámější postavy v dějinách Francie. Byla kanonizována až v roce 1920, dnes je jedním ze symbolů Francie. Dominantou historického centra s renesančními fasádami je katedrála Sainte-Croix. Odjezd do Paříže, fakultativní plavba po Seině s vyhlídkou na hlavní dominanty města: Eiffelova věž, Invalidovna, Bourbonský palác, Muzeum D´Orsay, Justiční palác, Katedrála Notre Dame, Radnice, Place de la Concorde, Louvre. Odjezd na hotel, ubytování.

4. den: Po snídani další program v Paříži, návštěva Rue du Bac - klášter sv. Vincence s kaplí Zázračné medaile, ve které je vystaveno neporušené tělo sv. Kateřiny Labouré; mše sv., osobní modlitby. Kostel sv. Vincence de Paul s jeho tělesnými ostatky. Krátká procházka v historickém centru, odjezd na letiště, odlet do Vídně. Po příletu transfer do Bratislavy.

Poutnický program je spojen s každodenní mší a duchovním slovem.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. Zájezdy nabízíme za mimořádné ceny nebo k nim navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Spamová ochrana:

Abychom se ujistili, že nejste program pro rozesílání spamu, opište, prosím, do tohoto políčka pět zřetelně zobrazených malých písmen z následujícího obrázku:


Captcha - protispamová ochrana Pokud je pro Vás tento obrázek nečitelný, klikněte na něj. Zobrazí se s jinými písmeny.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info(zavináč)poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma, Guadalupe a na další poutní místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Doporučujeme: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy | Poutnictví.cz |
Náš blog o cestování

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS