Novinka
03.09.2020, cena: 13.450,- Kč

Mimořádný zájezd do rakouského Tyrolska + jezera Solné komory 19. 9. - 26. 9. 2020

Štítky: Rakousko

Mimořádný zájezd do rakouského Tyrolska + jezera Solné komory 19. 9. - 26. 9. 2020
 

Vydejte se s námi poznávat krásy malebného tyrolského údolí Wildschönau a jezer Solné komory! Jako bonus obdržíte Wildschönau kartu na všechny lanovky v tomto údolí zdarma. Odjezdy z mnoha míst ČR.

Termín: 19. 9. – 26. 9. 2020

Přihlášky obratem, máme posledních několik volných míst!

Cena: 13.450,- Kč

V ceně je zahrnuto: doprava luxusním autobusem, 5x ubytování v *** typickém rodinném hotelu v Tyrolsku ve dvou a třílůžkových pokojích, 6x snídaně, 5x večeře, místní poplatek, komplexní cestovní pojištění, karta Wildschönau umožňující využívat lanovky v údolí zdarma, průvodce, duchovní doprovod

Program:

1. den (19. 9.): Odjezd z Brna, Svitav, Litomyšle, Vysokého Mýta, Hradce Králové, Prahy, případně dalších míst na trase dle předchozí domluvy.

2. den (20. 9.): Ráno příjezd do rakouského tyrolského údolí Wildschönau, dopolední snídaně, výlet v okolí Auffachu - výjezd lanovkou na Schatzbergalm, kratší procházka s překrásnými výhledy na okolní hory, návštěva muzea dřeva v Auffachu. Večeře.

3. den (21. 9.): Snídaně. Výlet do Niederau, výjezd lanovkou na Markbachjoch s možností nenáročné horské procházky v okolí. Zastávka v Oberau s návštěvou místního kostela. Večeře.

4. den (22. 9.): Snídaně. Pouť do tyrolského mariánského poutního místa Mariastein s možností kratšího putování po svatojakubské cestě. Večeře.

5. den (23. 9.): Snídaně. Návštěva poutní kaple Maria vom Guten Rat s křížovou cestou nedaleko Schwarzenau, následně autobusem k salaši Schönangeralm, prohlídka. Volno, relax, večeře.

6. den (24. 9.): Snídaně. Volný program, možnost procházek, relax. Večeře. Společné posezení.

7. den (25. 9.): Snídaně. Rozloučení s Tyrolskem, přesun k známým jezerům Solné komory Hallstätter See a Wolfgangsee. Dle časových možností plavba po jezeře (za příplatek). Večer odjezd do ČR.

8. den (26. 9.): Příjezd do ČR v ranních až dopoledních hodinách.

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Přihláška
Na uvedenou e-mailovou adresu Vám bude zaslána cestovní smlouva a další nezbytné informace k přihlášení na zájezd. Nemáte-li možnost si smlouvu vytisknout, uveďte prosím tuto skutečnost do kolonky „Další informace“. Smlouva Vám bude následně zaslána poštou.

Pokud uplatňujete věrnostní bonus poskytovaný CK, uveďte prosím do kolonky "Další informace" také Vaše rodné číslo, resp. rodná čísla.


Zásady ochrany osobních údajů, 96 kB

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis | Poutní knihy |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS