Novinka
03.05.2020

Na našem webu si nyní můžete objednat dovolenou v ČR

Na našem webu si nyní můžete objednat dovolenou v ČR

Vážení klienti, milí přátelé, na úvodní stránce našeho webu www.poutnizajezdy.cz nově naleznete vyhledávač s jednou z nejširších nabídek zájezdů, pobytů a ubytování po celé ČR. Vybrat si můžete z nabídky poznávacích, relaxačních, turistických a jiných zájezdů od Krušných hor až po Beskydy za dostupné či zvýhodněné ceny.

Česko se pravděpodobně stane prvním místem, kde budeme moci strávit letošní dovolenou. Proto vám nově přinášíme vyhledávač, který nabízí jednu z nejširších nabídek zájezdů, pobytů a ubytování na českém trhu.

Děkujeme, že si váš případný pobyt vyberete přes náš web www.poutnizajezdy.cz. Vaší přízně i v této nelehké době si velice vážíme a věříme, že v brzké době vás budeme moci opět vzít také na zahraniční místa vašich snů.

S úctou a přáním dobra

Veronika Čepelková

 

 

 

 

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Tiskárna Grantis | Poutní knihy |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS