Novinka
31.12.2020

Navštivte náš nový eshop PoutníKnihy.CZ

Navštivte náš nový eshop PoutníKnihy.CZ

Vážení klienti, milí přátelé, zveme vás k návštěvě našeho nového internetového obchodu www.poutniknihy.cz, který se specializuje na prodej knih souvisejících s tématikou poutních, biblických a historických míst.

Najdete v něm knihy o Svaté zemi, Lurdech, Fatimě, Santiagu de Compostela a dalších známých poutních místech v Evropě a ve světě. Nechybí zde ani nabídka knih s biblickými a teologickými tématy.

Vybíráme pro vás ty nejzajímavější a hodnotné tematické publikace. Zejména vám doporučujeme jednu z nejzdařilejších knih o Svaté zemi Poznávejme Svatou zemi, jejímž autorem je mnoha klientům známý Mons. Dr. Ján Majerník, biblista a průvodce ve Svaté zemi. Tuto knihu nabízíme v ČR jako jediní.

K nákupu navíc poskytujeme slevy nebo dárky.

Stejně jako provozování cestovní agentury PoutníZájezdy.CZ, i tuto činnost chápeme prioritně jako poslání s cílem přinést čtenářům obohacení a povzbuzení do života. Pojďte se společně s námi vydat na cestu s knihami, které vám ukážou směr.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na spolupráci s vámi a přejeme vše dobré.

S úctou a díkem

Veronika Čepelková

Všechny zájezdy nabízíme za stejné ceny jako CK. Ceny v Kč vždy schvaluje CK a jsou v nich zahrnuty všechny povinné příplatky, které se hradí předem. Informace o dalších možných příplatcích hrazených předem a případných ostatních příplatcích hrazených na místě jsou uvedeny u jednotlivých zájezdů. K zájezdům navíc poskytujeme slevy, popř. dárky. Děkujeme za vaši přízeň!

Internetový obchod PoutníKnihy.CZ

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat!


 

Tel.: +420 731 604 770 │ E-mail: info@poutnizajezdy.cz │ www.poutnizajezdy.cz

Doporučujeme vám zájezdy do Izraele. Můžete si také vybrat z široké nabídky poutních zájezdů do Lurd, Fatimy, Santiaga de Compostela, Říma a na další místa.

© Design, redakční systém: Webdesignum 2011-2016 | Partnerské weby: Svatá země | Simeon.cz | TV-MIS | Revue Theofil | Tiskárna Grantis | Poutní knihy |

NAVRCHOLU.cz

Nahoru Poutní zájezdy na Facebooku Poutní zájezdy na Instagramu RSS